İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ingilizce site

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
iLk ingilizce sitemi yaptım attım yayına dehşet para verdi deneme olarak yaptım ama dehşet ötesi para verdi
4 1 25,0% USD 207,50 USD 0,83
Abi ne varsa ingiLizce sitede var şahsen sitenin adresini de veriridim ama :)))

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi şimdi açacam bi ingilizce site walla yapamıyom ya ingilizce var hit de kolay günde bi 200 tekil alırım amerikadan en az ama açamıyom.elim varmıyo.başlıyorum sonra tasarıma acıyom.bende açacam kardeşim bi site ahada başlıyom.

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
kardeş ne varsa ingilizce sitede ahamda ortada herşey 1 tıklamaya 1 doalra yaklaşık para verdi hemde ülkemize döviz sokmuş oLucaz bu yonude var

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizce site yapmak sorun değil. bir şekilde kasılıp bir içerik oluşturulabilir.

Bence asıl önemli olan şeyler:

orjinal bir içerik + iyi yabancı hit (hit derken saacın artması değil, içerik ile ilgili ZİYARETCİ)

saygılar...

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu baglamda maksat para kazanmaksa, o denklem turkce siteler icinde gecerlidir.

orjinal icerik + hit sayacina katkida bulunacak icerikle alakali ziyaretci.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MoD' Alıntı:
Bu baglamda maksat para kazanmaksa, o denklem turkce siteler icinde gecerlidir.

orjinal icerik + hit sayacina katkida bulunacak icerikle alakali ziyaretci.

benim dediğim şey ile ilgi kuramadım.

tabii ki türkçe için de yabancı için de geçerli.

ben para kazanmak için diyorum.

ingilizce site yapmak lazım tabii ama ayrıca:
orjinal içerik ve ziyaretci lazım....

(türkçe içerik için aynı emekle daha az kazanılıyor...)

saygılar..

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya şimdi geçende konu açmıştım zaten bizim arkadaşın msn de olsun başka yerde olsun büssürü arkadaşı var Amerikalı.yapsam bi site Türkiye'yi tanıtan hepsi girer devamlı bi de forum gibi bişi açsam devamlı ziyaret ederler biliyorum.İnat ettim yapacam bi site öyle.Bakalım kaç para gelecek.

M

mavidusler

Misafir
MSN Listesiyle para kazanılabileceğini düşünüyorsanız fazla iyimsersiniz demektir. Nette önemli olan akışkan trafiği bir yere çekebilmektir. Ve sitenizden haberli kitle değil, habersiz kitlenin ziyaretiyle para kazanırsınız.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya msn den değil tabi siteyi duyururum en azından.gerçekten yakın arkadaşları var Türkiye ye ilgi duyan çok kişi varmış oralarda.tabiki sadece msn dekiler değil.msn dekiler sadece siteyi duyururlar az da olsa.sonra toplistler var.ama tabi ben yabancı toplistleri daha bilmiyorum.

M

mavidusler

Misafir
Mp3Master' Alıntı:
ama tabi ben yabancı toplistleri daha bilmiyorum.
Öğrenmeye başladığında "Türkiyede server başına 5 toplist düşerken yabancı toplist sayısının bir elin parmaklarıyla sayılacak kadar az olduğu" gerçeğini göreceksin.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
bugunku ikinci oftopik mesajim.
artik yeter dur desin biri. yeni toplist acanin agzina yilan girsin ya da muadili bir canli girsin.

sanal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GeneraL' Alıntı:
iLk ingilizce sitemi yaptım attım yayına dehşet para verdi deneme olarak yaptım ama dehşet ötesi para verdi
4 1 25,0% USD 207,50 USD 0,83 .....

Merhaba,
Kazancınız hayırlı ve devamlı olsun.Ben de yoktur usta nın buradaki yazılarından ikna olup hem Tükçe hem İngilizce bir site yapmaya karar verdim.Kodun bitmesine az kaldı,1-2 hafta içinde bitmiş olacak inş.
Adsense reklamlarının hem Türkçe hem İng. sayfalarda yayınlanması kazanç yönünden bir dezavantaj oluşturur mu diye bir soru sıkıştırayım araya.
Herkese iyi çalışmalar...

M

M@latyæsporlu

Misafir
sanal' Alıntı:
Merhaba,
Kazancınız hayırlı ve devamlı olsun.Ben de yoktur usta nın buradaki yazılarından ikna olup hem Tükçe hem İngilizce bir site yapmaya karar verdim.Kodun bitmesine az kaldı,1-2 hafta içinde bitmiş olacak inş.
Adsense reklamlarının hem Türkçe hem İng. sayfalarda yayınlanması kazanç yönünden bir dezavantaj oluşturur mu diye bir soru sıkıştırayım araya.
Herkese iyi çalışmalar...

siteni hem ingilizce hem Türkçe yapmanın hiç bi manası yok,öyle spesifik bi konu değilse. çünkü Türk hitlerine yabancı reklamlar her zaman en düşük değeri veriyor google yabancı sitelerde gösteremediği 3-4 centlik dandik reklamları Türkçe sitelerde az buz alaka varsa gösteriyor en düşük ücreti veriyor

misal şu aralar ''mortgage'' sitesi yabancı siteler çok çok iyi kazanıyor ama benim Türk kaynaklı mortgagemin aldığı en yüksek değer 4 cent ha kapattım mutluyum :)

yebancı hitiniz olmadığı sürece leyl-i mahşer (böyleydi herhal:)) olsan bişeye yaramaz ;)

U

ukraine

Misafir
mantıklı olmak lazım mortgage, emlak kredisi ile ilgili.

amerikada'ki adamın ne işi olur türkiye'deki mortgage hitiyle

bence yanlış konuda site açmışsın daha doğrusu türkçe hitle yabancı içerik yapıp kazanabilirsin ama mortgagele tabii ki değil :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ancak sadece yabancı site ve yabancı hitle birşey olmuyor.. yabancı sitemde yabancı hitle 0.3 - 0.9 dolar arasında görüyorum !! önemli olan reklamın içeriği, dolayısıyla sitenin konusudur !!

M

M@latyæsporlu

Misafir
ukraine' Alıntı:
mantıklı olmak lazım mortgage, emlak kredisi ile ilgili.

amerikada'ki adamın ne işi olur türkiye'deki mortgage hitiyle

bence yanlış konuda site açmışsın daha doğrusu türkçe hitle yabancı içerik yapıp kazanabilirsin ama mortgagele tabii ki değil :)

işte bende onu dedim zaten işi olmadığından az veriyor dedim

hosting de böyle
datingde böyle
humarda böyle ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5