İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Internet Amele Birligi

GuzeLNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba Arkadaslar Konuyu Nereye Acacagımı bilemedim konu baslıgında belirttigim gibi bi domain sorgusunda -- Internet Amele Birligi -- yazıyordu duyan varmı yada tanıyan ?

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
amele.com ile baslayip bircok uzantida mail veren bir site idi. Eski sitelerdendir.

S

SYMPHONIC

Misafir
www.amele.com/net sanırım adresi.. bikaç domainleri var sanırım girince buraya yönleniyordu.

bannerlarından aklımda kalmış.. Amele güçlüdür,amele güzeldir,amele zekidir vs. şeklinde hoş bir resim vardı sitelerinde :)

Edit : ben yazana kadar yazmislar bile

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu hortlasın bilgilenelim.

Bu amelelerde güzel bir domainim var ama şuan ulaşamadım, bir arkadaşın msninde varmış benim için görüşecek.
Bu arada bende araştırdım biraz ve ubak.gov.tr'nin 2005 yılındaki dns internet kurulunun aldıgı karar :

48. İnternet Amele Birliği adına tahsisi yapılmış bulunan "bingol.gen.tr" alan adına "Biral Elektrik Elektronik İnşaat Temizlik San. Tic. Ltd. Şti." tarafından yapılan itiraz incelenmiş ve alan adının kötüye kullanımına ilişkin geçerli bir delile rastlanmadığı ve mevcut alan adı sahibinin alan adının adına tesciline engel bir durum bulunmadığı tespit edildiğinden itiraz haklı bulunmayarak reddedilmiştir.

kaynak : http://kurul.ubak.gov.tr/dns-43.html

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
amele birliği ile ilgili tüm isteklerinizi bana iletebilirsiniz

ama şunuda söyleyeyim;

amele birliğinin elindeki hiç bir domain kolay kolay satılmaz

ha proje yapılır ortak olunabilir ama domain satışı çok zor

söyleyeyim

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dombalak amele birliği ile alakan nedir tam olarak ögrenebilirmiyim

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sozluk.nette onların sanırım, bir tane ilgilendiğim alan adı ellerinde(.org uzantılı) yüksek teklif vermedikçe satmıyorlar sanırım.
Maille 1-2 defa görüşmemiz oldu.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ameleler kolay kolay domain satmaz :D

çağatay mesaj gönderdim sana elimden geleni yapacağım o konuda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5