İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternet Bankacılığı..?

Revan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar ben Ziraat İnternet Bankacılığı için bugün başvuru yaptım şifre için müşteri hizmetlerini aramamı istediler ama ne kadar uğraştıysamda bir türlü şifremi nasıl alacağımı bulamadım.:uyku:

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Tam olarak nasıl bir yol izlemem lazım.Bu arada konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.:hihi:

E

Erturk

Misafir
Müşteri hizmetlerini arayınca onlar seni yönlendireceklerdir. Senin şifreni alman için ayrı bir çaba sarfetmene gerek yok :) Tek bilmen gereken kimlik ve müşteri bilgilerin. Ha birde Müşteri Hizmetleri'nin numarası...

mekansız1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bazı bankalarda bir kaç dakikada şifreni alabiliyorsun ama bazıları hala uğraştıyor onlarında gelişmesi gerek

herhangi bir müşteri temsilcise ulaşırsanız sizi yönlendirirler zaten

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
keşke garantiden hesap açtırsaydın. ziraatde hiç bir özellik yok garantinin internet bankacılığı çok iyi .

Revan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keşke garantiden hesap açtırsaydın. ziraatde hiç bir özellik yok garantinin internet bankacılığı çok iyi .

Bir daha ki ne ordan açarız. :) Diğer arkadaşların cevapları için teşekkürler ama ben müşteri hizmetlerini arayınca bana sunduğu seçeneklerden hangisini seçmem gerektiğini bilmediğim için soru yaşıyorum ve her defasında başa dönüyorum (acemilik işte :)) bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi?

E

Erturk

Misafir
Mantık olarak aradığın şeyi sunulan seçeneklerde bulamadığında "Müşteri Temsilcisine Baglanma" imkanın hangisindeyse onu tuşlaman gerekiyor.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
vakıf bankta müşteri hizmetlerini arıyorsun 6 yı tuşluyorsun daha sonra gerekli işlmeleri yapıyorsun ve sana 12 hani hizmet numaranı veriyorlar :) Ama ziraat hakkında bir bilgim yok .Bugün 2 şubesine gittim ikisindede kartsız işlem olarak para yatırma göremedim.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
bi şekilde bul müşteri hizmetlisini yada adı her ne ise; müşteri temsilcisi...
O anlatsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5