İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternet TeknoLojiLeri

Hostizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Projelerimizi ve nasıl iş yaptığımızı kullanıcılara tam olarak açıklamak ve göstermek için açtık hostizm'i.
Kısaca domain'e değinecek olurcak "izm" bir şeye bağlı olmak cinsinden anlam katarak işte sürekli bu işi yapar anlamında www.hostizm.com'u aldık =}

Henüz sitemiz beta sürümünde olsa dahi her zamanki çaLışmaLarımız gibi sadeLiği en ön pLana koyduk.Sistemi gün geçtikçe inşallah beta sürümünden kurtaracağız.

Sitemizi kurma sebeblerimizden biride internet ortamıda sadeLik,basitLik ve şıkLığı sunma ..

Daha yeni açtığımız için siteyi eksikLikLer oLabiLir kusura bakmayın =}

Neyse geLeLim tanıtma kampanyasına =} yeni açılmamız şerefine ;

Standart Paket , alan kullanıcımıza istediği sistemi bedava kuracağız =)

Profesyonel Paket , alan kullanıcımıza istediği sistemi kuracağız + tasarımını yapacağız ..

Ayrıca tanıtım kampanyası sebebiyLe çoğu tasarım ve site kuruLumLarını %40 indirimLi yapacağız {emlak,video,oyun,hosting,alışveriş,forum,portal,w
ebmaster ... }

Site Adresi : Hostizm.Com | Internet Teknolojileri

Web Hosting : Hostizm.Com | Internet Teknolojileri

OnLine DetayLı BiLgi ALmak İçin : [email protected]

ReseLLer ve ReferansLar BöLümLerimiz Henüz Tam değiLdir ..

hostizmij6.jpg

Mr.Darkness

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
tasarım olarak kendiniz birşeyler yapsaydınız daha iyi olurdu bence, bu tasarım+kodlama her yerde mevcut çünkü.

Hostizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tasarım olarak kendiniz birşeyler yapsaydınız daha iyi olurdu bence, bu tasarım+kodlama her yerde mevcut çünkü.

Sade , Hoş ve birazda hazır oLduğu için bu tasarımı ve script'i seçtim =} ama her yeri harfiyen aynı değil henüz beta ve zaman iLerLedikçe değiştireceğim =}

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5