İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternet Telefonu

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
internet telefonları hakkında bilgi alabilirmiyim ( kullanan arkadaşlardan )

bir kaç model inceledim de birşey anlamadım. Usb , skype vs birşeyler diyor fransız kaldım.

şimdi bu telefonlar ücretsiz görüşme mi sağlıyor? arayacağım kişinin illa skype kullanması mı lazım? şehir içi - şehirler arası - uluslararası vs görüşme oluyormu?
aydınlatın lütfen:)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
www.jajah.com
Buradan istediğin iki telefonu birbirine bağlatabiliyorsun, internet üzerinden arattırılıyor ama konuşma başladığında normal telefonlar üzerinden konuşuyorsun. Diğer türlü internet telefonu dediğin ben de var mesela msn üzerinden konuşmaya filan yarıyor, kulaklık yerine telefon yani, çok bir dalgası yok

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
www.jajah.com
Buradan istediğin iki telefonu birbirine bağlatabiliyorsun, internet üzerinden arattırılıyor ama konuşma başladığında normal telefonlar üzerinden konuşuyorsun. Diğer türlü internet telefonu dediğin ben de var mesela msn üzerinden konuşmaya filan yarıyor, kulaklık yerine telefon yani, çok bir dalgası yok

nedir bu normal aramamı yoksa ücretsizmi bağlanıyor telefonlar birbirine

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Tarifeler kısmından iki telefonun ülkesini seçince gösteriyor fiyatı.
TR - USA 0.04 muydu neydi
Ama Skype gibi bağlantı gitti geldi, internet hattı lag oldu derdi yok. Bunu bulduğumdan beri Skype'ı attım çöpe

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5