İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten Eğitim Satarak Para Kazanma

neleroluyo

İyinet Üyesi
Reaction score
17
Merhaba değerli iyinet okuyucuları,
Uzun süredir tatil dolayısıyla paylaşım yapamıyordum, bu aralar daha aktif olmaya çalışacağım.
Öncelikle eğitim satarak para kazanabilmeniz için, bir alanda uzmanlaşmanız ve olabildiğince bilgi toplamalısınız. Bu alan "SEO, Dil Öğrenimi, Kodlama" olabilir. Yeterince bilgi topladıktan ve gerekli ekipmanları hazırladıktan sonra önünüzde 2 yol bulunuyor.
Reklam İle Para Kazanma
Youtube tarzı platformlarda eğitiminizi yayınlayıp, video reklamlarından para kazanabilirsiniz. Bu diğer yola göre biraz daha yorucu ve az kazançlıdır. Uzun vadede çok fazla gelir getirir.
Eğitiminizi Satarak Para Kazanma
Burada ise eğitiminizi Udemy tarzı platformlarda satarak para kazanacaksınız. Birçok avantajlı yönü bulunuyor, fakat eğitim çok kapsamlı olmalı ve sürekli ilgilenip yenilemelisiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5