İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Islamiyet Gerçekleriymiş? hekLEYECEK BİRİYOKMU

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Ben Birşey Demiyorum girin Görün Arkadaşlar Varsa Tanıdıklar Yardım isteyin Lütfen ve index i iyinetforumlari yazısı olsun birlik ve beraberlik böyle insanlari istemiyoruzzz

link i sildim. bencede onların reklamını yapmaktan başka bişi diil

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
içeriği nasıl güzel buluyormusun :p

PageRank 4
Alexa Rank 289,343
Back Links 96
Google Search Results 21
MSN Search Results 81
Yahoo! Search Results 74

özellikleride iyiymiş heee

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
tobe tobee bu ne rezilliktir boyle adam resmen allahın kitabı ile alay ediyor bu ne terbiyesizlik bu ne yuzsuzluktur boyle :(

Partizan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
- boyle yaparak daha cok reklamini yapmis oluyorsun dostum.
+ onun tek cozumu domain veya dns hektir. siteyi veya serveri heklesen dahi ne gibi birsey olur ki, aksine her yerde heklendi diye yazdikca ve onlarda icerigi duzelttiklerinde 2 kat belkide 3 kat daha fazla giris olucak.

benim bu konularda bi dusuncem var, eger sen muslumansan ve dinine sahip cikiyorsan, bu sitenin antisini yaparsin ve dogrularini yazarsin diyorum.

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yoldaş güzel yazmış.

Evrime inanan bir insan www.harunyahya.org da evrimi çürütme makalelerini okuyunca ne yapıyordur? Bu tarz site yapıyordur.

Bu tarz siteleri heklemeye kalksanız çok var.
O kadar hek grubu var bize yollayın gördüklerinizi; Misyonumuz İslam ve Türkiye diyen.
www.ateizm.org ben bile yazdım görmediler mi diye.
Ama adamlar hala yayında forumlarında Allah, Muhammed dinlemeden basıyorlar küfrü.
Sabırlı bir kaç insan foruma üye olup, hakaretlere aldırmadan İslam'a göre cevap veriyor.
Onlarda ayın salak mesajı seçiyor.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya boşverin, dünyada çok farklı insanların içinde yaşadığımızı ve saldırgan yollarla değil demokrat yollardan iletişim kurmayı öğrenmeliyiz.
Kaldı ki mesele bir namus meselesi bile olsa..

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bahsi geçen site yıllardır var.
Bu sitenin adresi senelerdir birçok hek siteyiz diyen veya demeyen her türlü sitede adı geçti. Yapılanlar sadece onların sunucularına saldırmak kısa süreli hizmet dışı yapabillmek o kadar. Fazlasını beklememiz de malesef mümkün değil. Çünkü heklense bile domain tekrar geri alınabiliyor bildiğiniz gibi..

Bu konularda yapılabilecek fazla birşey yok. O siteyi hek etmeye veya en azından hizmet dışı etmeye ayıracağınız zamanda www.harunyahya.org - net - com un tanıtımını yapabilirsiniz...

Adsenseciler ise bu ve benzeri site adreslerini filitrelerlerse çok iyi olur.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
burası hek sitesi değil bu birr hukuk sitesi değil bu 2 insanlık hezman bizde kalmalı bu 3 .Niye müslüman sayısı her geçengün artıyo başka dinleri savunanlar çelişkiye düşmeye başlıyo sanıyosunuz çünkü müslümanlık iyi ve doru olanı savunuyoda onun için (nekadar terör örgütlerini müslüman göstermeye çalışsalarda herzman iyi olanı savunduğumuzu bazı kişler iyi biliyo)

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede yazılanlar gayet çirkindir fakat heklemeyle yada serverı çökertmeyle hiç bir şey düzelmez bugün bu domain ve server heklenir yarın aynı tarz bir site başka bir domain altında yayına başlar. onun için bunları konuşmaya bile bence gerek yoktur. benim fikrim tabiki

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
siteyi biraz inceledimde bukadar sallma,gerçek dışı ,iftiracı bisite olamaz heklemek değilde acaba neraye şikayet edebiliriz bunu

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tür sitelerin adını zikrederek prim vermeyin, bence.
Kücük bir gülümseme ile geçin, yoksa onlara hizmet etmiş olacaksınız...
Amaclarıda bu değil mi zaten?

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Evet Developer Sende Haklısın. Acaba Site ismini silsemmi cok kişi tıklıyor buradan. hiç gitmesinler.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ben şahsım adına konuşayım, ben ordaki mesajlardan etkilenmedim. hoşuma gitmeyen, artık internet kullanım yaşı siz de biliyorsunuz ki çok düşmüş.

daha ufacık çocuk bile bilmiyomu google ı en basitinden. gider oraya Allah peygamber bişeyler yazar, dini ararken bu tür sitelere karşılaşır.. ben kendi aklıma, imanıma mukayyet olurum da o ufak çocuğun (ki bunun benim çocuğum olmayacağının da garantisi yok) aklını koruyabileceği kesin değil..

zaten kafa karıştırmak istedikleri, herkesin kafa yapısı, etki-tepki olayı aynı olmuyor. olaylar, mesajlar karşısında aynı reaksiyonu göstermiyor..

umarım anlatabilmişimdir

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Sinirlendikten sonra !!! Kendimize gelmeye çalışalım..

10saniye derin nefes alıp verin..

Beğenmediyseniz Çekip gidin...

Kimse zorla gezin demiyor..

Bu gibi siteleri buraya yazmanın ,onların reklamını yapmaktan başka hiç bir işe yaramayacağını biliyorsunuz zaten..

O yüzden görmemiş gibi yapsak zaten reklamı olmayacak, şahsen düşüncem bu..

Asıl olan ,iyi aile terbiyesi alıp, zamanında anne babanın çocuklarına dinini öğretmesidir...

Her zaman ikilemde kalabiliriz ,bu zayıfız demek değildir..

Türk milleti iyi ile kötüyü ayırmasını bilir...

Aradan daima 2-3 bedbahtta çıkacaktır..bu Ama sinirlenmeyin.

Bunlara yüzünüzü dönüp bakmayınki ,çıktıkları yerde kalsınlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi