İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstanbul Buluşması Yapalım mı?

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar forumdan uzun süredir ayrı kaldım bi çok şey değişti. Bir çok kez buluşma yapıldı ama bir türlü gelme fırsatı bulamadım. Eğer isteyenler olursa fikir alışverişi tanışma amaçlı bir buluşma yapalım sanırım bu senenin ikinci buluşması olucaktır.

Evet arkadaşlar istanbulda olan ve bu hafta sonu yani ayın 8 yada 9 unda gelebilicek olanlar varsa kendini göstersin bir organizasyon ayarlıyalım :) aslında bunu cebit zamanında yapmak vardı ama geç kaldık

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ben hep gelicem diyorum ama gelemiyorum. hoş bu tarz toplanmalarda kalabalık olmuyor zaten 30 kişi liste oluyor bi bakıyoruz 5 kişi gelmiş :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben hep gelicem diyorum ama gelemiyorum. hoş bu tarz toplanmalarda kalabalık olmuyor zaten 30 kişi liste oluyor bi bakıyoruz 5 kişi gelmiş :)

bakma sen 5 kişiyle daha iyi oluyor. iyinet ankara tayfası olarak 2005 yılından beri düzenli olarak her yıl buluşuyoruz :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bakma sen 5 kişiyle daha iyi oluyor. iyinet ankara tayfası olarak 2005 yılından beri düzenli olarak her yıl buluşuyoruz :)

aslında öyle...5 kişi olsada yeni birileriyle tanışmak her zaman güzel. keşke bizde rutine bağlayabilsek. iş sonrası bile bi kaç kişiyle bi yerde oturup birşeyler konuşmak hoş olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5