İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstiklal Company ! VDS - E Ticaret

turkerarabacii

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet, çoğu firma bu kısma benzer şeyler yazar: "Profesyonel Hizmet, 7/24 Destek, Bombastik Tasarım vb.". Ama biz, bu tarz klasik laflardan uzak durup tüm samimiyetimizle dürüst bir yaklaşım sergileriz. Günümüz Türkiye'sinin şartlarından dolayı gençlerimizin büyük çoğunluğu bulduğu ilk fırsatta Avrupa'da en iyisinden bir temizlikçi olma peşinde koşuyor. İstiklal Yazılım'ın kurucu ortakları olan 4 genç, elini taşın altına koyarak ülkemizin kalkınması için adım adım ilerliyor! Sermaye yetersizliğinden dolayı şuanda yalnızca web yazılımı üzerinde çalışmaktayız. Allah'ın izniyle ve sizlerin destekleriyle gelecekte robot yazılımları üzerinde çalışacağız. Şimdi bizi seçin, hem kendinize hem de ülkemizin geleceğine yatırım yapın!

Resmi Sitemiz : istiklalcompany.net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5