İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet çocuk parkı projesi

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Merhabalar,

Bu forumda birçok proje yapıldı şu ana kadar. Ama belkide en gereklisi bu olacak. Detay vermeyeceğim şimdilik ama birkaç bilgi vereyim.

Forum içerisinde facebook kullanarak ulaştığı bilgileri yayınlayan ve doğruluğundan emin olmayan kişiler olduğunun bilincindeyiz.

Projenin etapları.
-Sahilden kum getirilecek.
-Plastik döküm sanayinden kayak yaptırılacak.
-Diksiyon kursu etabı.
-Bitirme etabı.

Katkılarından ve bu projeye ihtiyaç hissettiren tüüüüm h'lere teşekkürler ederim.

not: konuda art niyet yoktur.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Zamanında böyle birşey önermiştim ama çocuk parkında büyüklerin de oynadığı, çocuk görünenlerin de büyük adamların şlerinde çalıştığı görüldüğünden kabul görmedi...

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
ahah bende heralde aramızda para toplayıp bir köye felan çocuk parkı yaptıracağız sandım :)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Zamanında böyle birşey önermiştim ama çocuk parkında büyüklerin de oynadığı, çocuk görünenlerin de büyük adamların şlerinde çalıştığı görüldüğünden kabul görmedi...
Sölediğin tarz bir nedenden faaliyete geçecek bu proje.
ahah bende heralde aramızda para toplayıp bir köye felan çocuk parkı yaptıracağız sandım
O da olur inş.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
H

halilarici

Misafir
Merhabalar,

Bu forumda birçok proje yapıldı şu ana kadar. Ama belkide en gereklisi bu olacak. Detay vermeyeceğim şimdilik ama birkaç bilgi vereyim.

Forum içerisinde facebook kullanarak ulaştığı bilgileri yayınlayan ve doğruluğundan emin olmayan kişiler olduğunun bilincindeyiz.

Projenin etapları.
-Sahilden kum getirilecek.
-Plastik döküm sanayinden kayak yaptırılacak.
-Diksiyon kursu etabı.
-Bitirme etabı.

Katkılarından ve bu projeye ihtiyaç hissettiren tüüüüm h'lere teşekkürler ederim.

not: konuda art niyet yoktur.

Ne bu böyle birilerine laf sokma çabası ?

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ahah bende heralde aramızda para toplayıp bir köye felan çocuk parkı yaptıracağız sandım :)

köyde park yapmak o çocukların yaratıcılığını öldürmek demektir . parkta oynanacak oyun belli ama ne çelik çomak ne yakartop ne saklambaç ne dokuz top ne çamurda çivi ..... vs vs oynanmaz :D

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
köydeki çocuklar oyun mu oynuyor hocam ? Hepsi hayvanlara bakıyor tarla biçiyor ekiyor.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
projeye olan desteğinizden dolayı teşekkür ederim. Mekan belirlemeye çalışıyoruz. Ve yönetimle çalışmalarımız sürüyor. Footer yada header da bir alan ayrılacak bize ve parkı kuracağız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5