İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyinet e saldirimi var?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Gece baglanti bir gitti sabah oldu daha yeni girebiliyoruz, sunucu gec cevap veriyor yaziyor atak mi var acaba?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
saldırı oldugunu sanmıyorum, çünkü bağlanıyor direk kapanıyordu, saldırı halinde geç cevap verme olayları oluyor sanırım ?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
62
1 haftadir serverlarimizdan birtanesinin ikinci hard diskinde hata mesajlari aliyorduk.
Sorun buyuyup veri kaybina yol acmasin diye, bugun bu hard disk degistirildi.
Bu esnada siteye erisim saglanamadi. Sayac servarlari bu esnada kesintisiz calismaya devam etmistir.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kim saldırırki iyinetimize :p neyse kazasız belasız işlem tamamlanmış hayırlı olsun yeni hdd.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hoş şeyler degil bunlar saldırmasın kim saldırıyorsa.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ugrasanlar hep olacaktir.. Bizde de saldiri hic kesilmiyor, ne gectiyse ellerine bugune dek.. Daha fazla sinirlendim daha fazla inatla ayakta durdum.. Saldiranlar bize kendimizi nasil savunacagimizi ve daha saglam ayakta nasil duracagimizi ogretmekten baska bisey yapmadi.. Zarar vermeye calisirken benim icin faydali seyler yapmis oldular..

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 haftadir serverlarimizdan birtanesinin ikinci hard diskinde hata mesajlari aliyorduk.
Sorun buyuyup veri kaybina yol acmasin diye, bugun bu hard disk degistirildi.
Bu esnada siteye erisim saglanamadi..

"2.HDD değişecek bu esnada forum şu saatler arası kapalı olacak" diye bilgilendirseydin keşke. yurtdışından herşeyi aldık ama bi şu "bilgilendirme" alışkanlığını alamadık gitti.

M

MasterTR

Misafir
anladim haklisin bu aralar bende hardware fw alacagim da bilgi olmasi acisindan demi$tim. neyse deniyerek ogrenecez

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5