İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iyinet Ergenekon Sorusturmasi (mi acaba?)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

Cosova

Misafir
Merhaba arkadaslar

biliyorsunuz ulkenin gundeminde surekli inis cikisli olarak ergenekon var. ve genelde el altindan kimse gormeden bir cok is yapilmis el altindan herkes rutbesini kullanmis kendine cikar saglamis.

Bende son zamanlarda birilerinin haksiz banlari kaldirilmis. bazi adminleri bile adminlikten almislar. hatta bazilarinin adminligi alindiktan sonra geri verildi Depresan gibi yararli ve durust arkadaslar yeniden rutbesine kavustu falan.

Hatta bende umuyorum ki benim bir onceki hesabimin sebepsizce verilen ban'i da kalkar. simdilik eski hesabimin adini veripte ortaligi karistirmak istemiyorum :D

Iyinet'te bir degisim havasi seziyorum. Belki forumda surekli bulunanlar bunu farketmemis olabilirler ama ben bir kac aylik aradan sonra tekrar geldigim icin bunu farkedebiliyorum

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
forumun iç işleri sizi neden ilgilendiriyor acaba?

C

Cosova

Misafir
bu forumun uyesi oldugum icin olabilir mi????

Bu forumda HAKSIZ YERE UYELIGIM BANLANDIGI ICIN OLABILIR MI?

yani Depresan sen banlandin 5 gunlugune. Suan Abuz mod degil, Peep mod degil. Birseyler oldugu kesin.

Calvin'in donemi daha farkli geciyor anlasilan.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Cosova edindiğin şansı böyle mi değerlendirmeye karar verdin?

C

Cosova

Misafir
Loi valla bu benim olay cozulmeden bu hesabinda banlanacagini dusundugum icin bu konuyu actim aslinda. ben kac admine yazdiysam kapilar yuzume kapandi.
Ama Allah razi olsun sen suan benim meseleyle ilgileniyorsun. Senin cevap verdigini de simdi gordum cunku kendi duvarina yazmissin.

BU KONU KILITLENEBILIR. sonunda benim diyeceklerimi dinleyen bir muhattabim var

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben bu forumda cok bos islerle ugrasan adam tanidim ama buyuk ihtimalle sen top 3 e oynarsin. Ne ergenekon'u ne degisiminden bahsediyorsun sen? Degisim bu sitenin sizin gibi adamlarla dolup tasmis olmasi. Senin meselenin incelenecek bir tarafi yok, neyini kim incelesin? Buradaki linkte http://forum.iyinet.com/istek-sikay...eri-ve-sevmeyenleri-kimler-5.html#post1064946 senin meselenin ne oldugu acikca belirtildi. Daha hala gelip bu site hakkinda garip garip yazilar nasil yazabiliyorsun sen?

Zaten anladigim kadariyla herkes de farkinda senin banlanan biri oldugunu, boyle sacma sacma baska nicklerle girmene gerek yok. Ben kaldirdim senin banini. Ama ben burada 2-3 tane baglantida kalmak istedigim adam var diye haftada bir filan girip bakiyorum. Onun gerisinde kim kimi dolandirmis, kim kime yardim etmis beni alakadar etmiyor. Bana ozel mesaj, yok soyle oldu yok boyle oldu, o adam benim komsumdu, paypal kayitlarini atiyim gibi mesajlar acip bana cevap hakki dogurtma. Benim nickimi konusmalarinda kullanma, istedigin gibi kime itrader veriyorsun, kime click satiyorsun, kime tost yapiyorsun, yap.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5