İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Parkı Projesi

H

halilarici

Misafir
Merhabalar,

Evet Bu forumda bir çok proje gerçekleştirildi.Katılanlar bilirler.

Proje Sebebi:
İyineti Çocuk Parkı Haline getirdiklerinden dolayı Çocuk Parkı diye bir kategori açılıp oraya forumda paylaşılan içerikleri kendilerine yediremeyip laf sokma çabasında olanları koyabiliriz.

Projenin Etapları:
-Adminlerden İzinlerin Alınması
-Altforumların belirlenmesi
-Moderatörlerin belirlenmesi[Bu çok uğraştırmaz sadece o kategoriye moderatör olabilecek bu forumda çok kişi tanıyorum]
-Sadece o foruma özel laf sokma yarışmaları[Evet forum içersinde yapamayan kendilerini büyük sanan çocuklar orda yetişebilirler]
-Tamamlanıp hizmete açılması.

Proje gerçek olursa gerçekten iyi bir yer alabilir.

Saygılarımla,
Halil Arıcı

H

halilarici

Misafir
Su havuzu getirtecem.
Yaptım Olacak.ByLacosteyide :) Moderatör yaparsak çok iyi olur.

E

Erturk

Misafir
Yetkim olsaydı "Boş İşler" diye bir bölüm açıp bir kaç kişiyi oraya mod yapardım.

H

halilarici

Misafir
Yok yok :) Sen öyle diyorsan öyledir :) Yaşın kaide alınarak benden bilgili ve büyüksün :) Ne dersen odur.

E

Erturk

Misafir
Estagfurullah. Akıl yaşta değil baştadır ;) Ama bunları yazarken bile ilk mesajımda belirttiğim gibi ne kadar boş konuşulduğunun farkına varabiliyorsan sorun yok :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
içinizdeki çocuğa bi durun deyin artık bence, birey olmaya çalışın, saat 9:30 u çoktan geçti, sen neden ayaktasın bakalım?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5