• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

İzmir'de Tente ve Pergola İmalatı

reyting Tv

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
1 Şubat 2017
Mesajlar
224
Reaksiyon
6
Puanları
21
Yaş
40
77 Aydır Üye
Çoğu insan evini yazın serin, kışın sıcak tutmak için bir Tente kullanır. Klima üniteleri her ay maliyetlidir - ancak bir Tente, kapılarınızı veya pencerelerinizi engellemeden gölgesiyle serin kalmanızı sağlar. Tenteyi hortumla yıkamak istediğinizde veya bahçe hortumu ile temizlemek istediğinizde ön kapınızı kolayca açabileceğiniz için Tenteyi temiz tutmak da kolaydır. Ayrıca temiz hava almak istediğinizde, evinize ısı girmesine veya dışarı çıkmasına izin vermeden pencerelerinizi açabilirsiniz.

Oturma alanlarını güneşten veya yağmurdan korumak için tente kullanılır. Birçok restoran, açık oturma alanı dekorasyonunun bir parçası olarak bir tente kullanır. İşyerine girerken güneşin ısı ve ışığından korunmak için ön kapılarının üzerine yerleştirirler. Ayrıca yağmurlu mevsimlerde dış mekan oturma alanlarını örtmek için bir tente kullanırlar ve bu da insanların ürün veya hizmetlerinin tadını çıkarırken ıslanmalarını önler. İnsanlar yağmur fırtınası sırasında ıslanmamak için kamp yaparken tente kullanırlar.

Tente zararlı güneş ışığından koruma sağlar, sizi serin tutar ve evinizi yağmurdan ve haşerelerden korur. hem yaz hem de kış mevsiminde. Benzin istasyonları, restoranlar vb. gibi halka açık erişimi olan herhangi bir ev için zorunludur.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst