İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

java script kullanan toplistleri protesto ediyorum

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemizi ekliyoruz sonra oda ne karismiza java script html kodu cikiyor sitemize koyuyoruz bir bakiyoruz adam pop up aciyor ayrica sayfalarimizin acilmasinida yavaslatiyor kesinlikle karsiyim.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Herkes karşı.
adını yazsan ii olur, bizim başımıza da gelmese

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
toplist kullanma amacınız ne? hiç kullanmadım da bilemiyorum. yani ne gibi yararları var?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Java'nin gunahi ne, zaten hangi formatta verirse versin sen yabanci bir kod ekliyorsun, istedigini yaptirir client-side'da :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
toplist kullanma amacınız ne? hiç kullanmadım da bilemiyorum. yani ne gibi yararları var?

falla webservis deki sayfam aramalarda benim önümde geliyo hala, günde 5-10 da tekil hit yolluyo o kadar
Aslında sordunda hiçbi faydası olmadıgını anladım :D

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Toplistleri kullanma amaci kisiye gore degisiyor, kimisi sitesini yeni acmistir gogole a indexletmek ister kimisi sayac olarak kullanir kimisi SEO icin kullanir. Bence herkes sizin gibi profesyonel degildir.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dun kendim şahit oldum belkı benden başka fark eden arkadaşlarda olmuş olabilir www.yeniliste.net toplistine kayıtlı olan siteler hayta.net'e yöllendiriliyordu java scripten.

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
ayrıca yeniliste hta yükletip bilgisayarınıza mirc scriptini indirtiyor. Dün 3 saat aramadan sonra hangi toplistin yaptığını buldum. Yenilistmiş.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bunun en iyi örneği biziz sanırım. realist.gen.tr adlı site, sitemizden popup açmış js kodu yardımıyla. Bundan sonra çalışır mıyım orayla? hayır. Zaten spamcı, pislik herifleri hiç sevmiyordum, bu işte de bir düzenbazlık yaptılar, artık imkansız.

Yine söylüyorum, realist'i kullanmayın.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bunun en iyi örneği biziz sanırım. realist.gen.tr adlı site, sitemizden popup açmış js kodu yardımıyla. Bundan sonra çalışır mıyım orayla? hayır. Zaten spamcı, pislik herifleri hiç sevmiyordum, bu işte de bir düzenbazlık yaptılar, artık imkansız.

Yine söylüyorum, realist'i kullanmayın.

Merak etmeyin kimsenin yaptigi yanina kar kalmiyor. :)

ErsaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkes karşı.
adını yazsan ii olur, bizim başımıza da gelmese
Realist . gen . tr :)
Kurallara uymadığım gerekçesi ile listeden silinmiş ve JavaScript url sine popup kodu yerleştirilmiş. 1 gün boyunca 10k hit aldı bu sayede.

document.write("<a href=http://www . realist . gen . tr/kurallar/?sil_id=xxxxx target=_blank><font face=arial><b>Realist</b> Uyesi Degil<big><b>!</b></big></a>");window.open('http://www . realist . gen . tr/','_blank');

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5