İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

JDownloader — reCAPTCHA™

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
captcha.trader Nedir ?

captcha.trader
, JDownloader programını kullanıpda reCAPTCHA™ kodunu elle girmek istemeyenlere birebir sistem. Bir çok kişi HotFile gibi sitelerden dosya indirmek için reCAPTCHA™ kodunu girmesi gerekli. (Premium şifresi olanlar hariç. O ayrı mesele.) JDownloader programıyla reCAPTCHA™ sorununu bu sistemle ortadan kaldırılmış bulunmakta.

Detaylar ;

JDownloader ile birlikte çalışan bir eklenti. Henüz resmi olarak Jdownloader geliştiricileri tarafından tanınmasada forumdaki yöneticiler durumdan memnun gibi görünüyor. Sistemin işleyişi çok basit. JDownloader`da reCAPTCHA™ kullanan bir sitenin linkini atıp indirmeye başlıyorum. Bana gözüken reCAPTCHA™, captcha.trader sitesine gönderiliyor. Sitede online olan kullanıcılardan biri benim için reCAPTCHA™ yazıp gönderiyor ve download başlıyor. captcha.trader sayfasına girdikten sonra üye olmak gerekli. Daha sonra plugins kısmından sistemimize uygun eklentiyi indiriyoruz. İndirdikten sonra JDownloader`ın kurulu olduğu klasöre gidip jd/captcha/methods klasörüne atıyoruz. Attıktan sonra klasörü açıp captchatrader.properties dosyasını not defterinde açıp üye olurken kullandığımız kullanıcı adı ve şifreyi girip kaydediyoruz. Yükleme meselesi bu kadar.

Bilmeniz Gerekir ki ;

Bu reCAPTCHA™ kullanıcılar babalarının hayrına yazmıyorlar. İsterseniz para verip (1 $ = 1000 reCAPTCHA™) otomatik kullanabilirsiniz, isterseniz başkalarının reCAPTCHA™ çözüp kredi kazanabilirsiniz. her çözülen captchaya 7 Kredi veriliyor. JDownloader`da ise her şifre yazıldığında 10 Kredi düşüyor hesabınızdan. Ayrıca çözülen şifreler karşılığında PayPal üzerinden para (Minimum 1 $) ya da Amazon.com`dan geçerli hediye çeki (Minimum 5 $) alabiliyorsunuz.

http://captchatrader.com/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5