İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır JETLINE- TOPTAN FİYATINA - KISITLI SÜRE İNDİRİMDE!

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ürünü kısa bir süreliğine toptan fiyatıyla "Sürat KARGO" ile kapıda ödeme yöntemiyle alabilirsiniz..
Vereceğimiz fiyata kargo+ hizmet bedelleri + KDV dahildir.Fiyat için lütfen iletişime geçiniz.

Eğer bu ürünün ticaretini gerçekleştirmek isterseniz, bizlerle yine iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimiz, Karadeniz Bölge Bayii konumundadır.

Ürün faturalı ve Garanti belgeli gönderilecektir.

Ürünün genel tanıtımı:

JETLINE-1600W-PATENTLI-ELEKTRIK-SUPURGESI__24336962_1.jpg

JETLINE-1600W-PATENTLI-ELEKTRIK-SUPURGESI__24336962_0.jpg

Diğer Elektrik Süpürgelerine Göre Avantajı nedir?
Diğer elektrikli süpürgeler, zamanla toz torbaları dolduğu için emiş güçlerini kaybederler ve kiri arkalarında bırakırlar.

Kiri tutmak için torba veya filitrelerine güvenirler, bu da onların tıkanarak emiş güçlerini kaybettikleri anlamına gelir.

Böylece kirler, genel anlamıyla evinizin içinde kalır.

Jetline'da ise Siklon teknolojisi sayesinde bunlardan eser kalmaz.

Peki Özel Cyclone - Siklon teknolojisi nedir?:
Jetline siklon teknolojisi ile çalışan, gerçek toz torbasız bir elektrik süpürgesidir.

Makina çalıştırılınca, emiş motoru şeffaf haznenin içindeki tüm havayı emerek içindeki basıncı sıfıra düşürür.

Dışarıdaki basıncın etkisi ile ortamdaki hava, gövdedeki emiş deliğinden şeffaf hazneye girer.

İçeri giren hava Jetline'ın tasarımındaki özelliğinden dolayı şeffaf haznenin iç çeperini yalayarak ve dönerek yüksek bir hızla aşağıya inmeye başlar.

Şeffaf haznenin dibine inen havanın hızı, alt noktaya çarpınca sıfıra düşer.

Emiş motoru tam olarak dairesel merkezde bulunduğu için, hava tam olarak dik bir şekilde ve içeriye giren hava ile kesinlikle temas etmeden emiş motorunun içine girer ve motoruda soğutarak egzostan dışarı çıkar.

Süpürgenin hava ile emdiği tozlar ve kirler ,bu yüksek hızla dönme etkisi sayesinde,şeffaf haznenin dibinde kalır ve giderek sıkışarak minimum hacme iner.

Ya Diğer Özellikleri?:
Jetline yüksek vakum hızlı bir makinadır. Sözkonusu vakum gücünü sadece 1600 watt gücündeki bir motor ile üreterek kayda değer bir elektrik tasarrufu sağlar.

Jetline'ın temizliği çok kolaydır. Şeffaf toz haznesi dolduğu zaman tek yapılması gereken yerinden çıkartılarak boşaltılmasıdır. Yedek toz torbası almak tamamen geçmişte kalan bir uygulamadır.

Jetline oldukça küçük hacmi, hafifliği ve en önemlisi uzayan hortum özelliği sayesinde elektrikli süpürge pazarında yeni bir çığır açan, tasarım ve işleyiş patentleri ile iki ayrı patente sahip tamamen yerli tasarım ve üretim ile sunulan bir makinadır.

Uzayan Hortum Özelliği;
Jetline uzayan hortum özelliği sayesinde, kullanıcıyı takip etmeyen bir süpürgedir.

Kısa hali 60 cm olan hortumu, çekildiği zaman 4,5 metreye uzayarak kendisi sabitken 35 m2 alanı temizleyebilmektedir. Bu özellik, dünyada hiç bir süpürge tarafından sunulamamaktadır.

KISACA
Uzayan/Kısayan hortum özelliği: Kısa: 60 cm. / Uzun: 4,5 metre.
Duvara sabitleyebilme.
1600mmSS ile, normal süpürgenizden farksız emiş gücü!
Üstelik, şarjlı süpürge fiyatına normal süpürge alma imkânı.

Garanti kapsamında, Türkiye'nin bir çok noktasında yaygın servis ağı.

Patentli tasarımlar, kullanılan teknolojiler koruma altında.

%100 yerli tasarım.

İthal markalar yerine Türk markalarına destek verin.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Sattığınız her ürün başı 5 TL kazanabilirsiniz.
Lütfen detaylar için iletişime geçin.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Güzelmiş yaa...Distribitör tanınmışmı bari, arıza veya yedek parça olaylarına ne yapılıyor?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bu ürün için bizler de Doğu ve Orta Karadeniz için genel bayilik görüşmesi yapma aşamasındayız şu an. Üretim tamamen yerli malı. Yerli malı olunca haliyle de yedek parça sıkıntısı yok. Türkiye'nin heryerinde anlaşmalı servis noktaları var zaten.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Şu an BONUS kartlara +6 taksitle www.issevergiyim.com üzerinden alabilirsiniz.

6 taksit seçerseniz, sanal posun bağlı olduğu banka tarafından otomatik +6 taksit eklenmekte. 6 ay seçerek toplamda 12 aya varan taksitlerle alabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5