İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Joomla da Her İçerik için Farklı "Meta Description" Girecek Bileşen Lazım

GökhanHT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mx comment var.etiket özelliği ama otomatik değil.dene bi beyenebilirsin

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Sizin dediğiniz bileşen bildiğim kadarıyla yorum yapma bileşeni.

Verdiğiniz linkteki anlatım Joomla 1.5 için bana 1.0.X olanı için lazım.
Bunun 1.0.X olanı içini yokmudur?

1.0 için ijoomla nın ürettiği meta tag genarator adında bir bileşen var mevcut olan konuların içindeki anahtar kelimelerden alarak , tag ve decsrption oluşturmaya yarıyor.

ijoomla.com adresinde free extensionslar içinde bulabilirsin.

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler, verdiğiniz bileşeni denedim ama meta description 'u çok kötü giriyor.Girdiği meta description beş para etmez.En iyisi elle girmek ama 1400 içerikli bir siteyede biraz zor elle girilir :D .Neyse artık böyle devam edicez...

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam metatag generator'ü kullanıp elle girersen daha hızlı ve temiz yapabilirsin. Tüm konuların metalarını tek seferde açıp elle tek tek girebiliyorsun.

IninaTora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biliyorum kurdum.Bunla metaları daha hızlı girebilirsiniz ama dediğim gibi 1400 içerikli bir siteyede biraz zor girilir.
Girme kardeş bir işe yaramıyor ki metalar, google amca konu içinden oluşturuyor.
Sen metayı bırak joomla'yı 2.5 sürümüne yükseltmeye bak, arada çok fark var, gelişme var kullanım kolaylığı var, oto güncelleme var, var da var yani 1.0 kullanmak akıl işi değil artık.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5