İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

JudasMT2 > judasmt2.vpsturkpvp.net

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
2646.gif

Herşey Çok Ucuz Ama Birşey Var Droplar 1000 Ve Level Sınırı 250.
Başlama Leveli 90 > Level Admin Tarafından Verilir.
Başlama Parası 5m > Bu Kadar Parayla Tüm İhtiyacınızı Karşılayacak Kadar Alabilirsiniz.

Sitemiz:
http://www.judasmt2.vpsturkpvp.net

Siteye Giremeyenler Google DNSlerini Kullanabilirler:
8.8.8.8 ve 8.8.4.4

Full Event Yapılır Admin Günde 9 Saat Online!. Eğlende Full Dorukta Açılış Tarihi: 29 Mayıs 2011 Pazar."

Her Akşam Saat 19.00-22.00 Sularında Kiyamet Vakti Gelir.(Ejderhalar, Azrailler, Ve Korsanlar.)

Tek Akşam Deyil Her Saat Lastik Ve Korsan Event, Ox Eventi Yapmaya Çalışıyoruz, Serverimize Bekliyoruz :)

MAVİ BAYRAK OLUNUZ, AKSİ TAKTİRDE PM ATINIZ, OYUNDAN!:

VPSTÜRKDEN HAĞLA MEMNUN DEYİLİM., siteme çoğu kişi giremiyor %90 civarı. şuan 0 oyuncu var. normalde 10-20 olmuştu şimdiye kadar :( ama malesef işte siteye google dnsleri olmadan giremiyorlar :eek:lmadı:

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Bu işleri bırakın.Çok istiyorsanız sayfa.net ' den adam gibi alıp , parasını adam gibi birine verip düzgünde bir panel bularak kurarsınız.

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
kendi makinamızı da alalım vds de bizden olsun demi :) türkiyede aylık 600tl gelirle nerede :p anca olsa olsa abd ile. zaten bıraktım ben interneti artık reale dönüyorum. serverde kapandı 3 gün oldu alalı hiçte TINNN

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5