İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kablo tv ve hizmet anlayışı

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Kablo tv enteresan bir şekilde hizmet veriyormuş haberim yoktu. Ön ve yan binalarımızda kablo şebekesi oldugunu duyunca benim apartmanada gelir diye düşünerek 126 yı aradım. Binadan grup olarak talep etmemiz halinde bizde kablolu olacakmışız. Oysaki yıllar önce diğer eve bağlatırken yine buna benzer birşey söylediler neden olarakta apartmana şebeke kutusu takacaklarını bununda maliyet getirdiğini iletmişlerdi. Bende maliyeti tek başıma karşılarım demiştim, daire daire gezip kablotv müşteri temsilcisi gibi üye toplayacağıma neyse parası vermiştim o dönem.

Aradan 6 yıl geçti. Şimdi yeni bir bağlantı yapıyım istedim. Tıpkı o dönemki gibi neyse parası veriyim dedim. Ancak nafile. Olmuyormuş artık öyle. İlla daire daire gezip üye yapıcaz milleti!

Anlayışa hayran kaldım. Kablotv özelleştikten sonra hükümete yakın kişilere satıldıgınıda buradan okuyunca öürendim ve konu benim adıma netliğe kavuşmuş oldu. Onca reklamı verirken, onca iletişime giren kocaman bir kurum boyuna masraf yapıyor ama bunu karşılayacak üye kişiler arayınca naza çekiyor. Tezat geldi bana ama dediğim gibi büyük abiler varmış başta meğer :) Reklamların masraf gösterildiğini, çeşitli ticari taklaların atıldıgınıda hayal ederek peşini bıraktım. Bıraktım çünkü reklama tonla para harcayan bir kurum üye alımındada agresif olmalı, ticaretin kuralı bu. Reklama müşteri dönsün diye reklam yaparsın, ama bunlar reklamı ne için yapmış anlamadım. Müşteriyim diyorsun tek gelme diyorlar! Adamlar tok yani...

Hırs yaptım mail attım. Gelen cvp ta aynen şöyle ;

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.

Uydunet hizmetinin Kablo TV şebekesi üzerinden verilmesi sebebiyle, öncelikle binanızda Kablo TV ve Uydunet hizmetinin bulunması ve Kablo TV abonesi olmanız gerekmektedir. Uydunet Kablo TV üzerinden verilen bir hizmet olduğu için telefon hattına gerek duyulmamaktadır.

Binanıza Kablo TV ve Uydunet hizmetinin gelebilmesi için bulunmuş olduğunuz ilin Türksat Bölge Müdürlüğü'ne talebinizi ve iletişim bilgilerinizin belirten bir dilekçe iletmeniz gerekecektir. Dilekçenize istinaden talebiniz değerlendirmeye alınarak, adresinizde inceleme yapılacaktır. Gerçekleştirilen inceleme sonrasında, neticesi konusunda size bilgi verilecektir.

Saygılarımızla,

TÜRKSAT A.Ş.
ÇAĞRI MERKEZİ

Telefon: 126 - 4440126
Faks: 212 - 3561929
E-mail: [email protected]

Adamlar tamamen tok. Üye lazım değil. Ama reklamlar dönüyor. Peki reklamlar neden dönüyor?

Anlamadım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5