İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kadınlar Ne İster ?

H

halilarici

Misafir
Benim bahsetmek istediğim bir konuda Kadınlar.

Evet abi kadınlar ne ister ? Bir kadın bir erkekden ne bekler ?

Her kadın ilgi bekler.Başka ne bekleyebilir ? Şimdi sorduğum arkadaşlardan cevaplarını alacağım.Hadi bakalım kadınlar ne istiyormuş ? öğrenelim.

Onur Öktem‘e sorduk:

-Evet Onur kadınlar ne ister ?

-Kadınların ne istediğini bilen olmadı şu ana kadar yani bilmiyorum.

Cevabını verdi.

Cihat Abimize sordum:

Cihat abimizin resimi:
221625_173852679335792_100001331832977_390359_8232892_n.jpg

-Evet Cihat Abi kadınlar ne ister ?

-Halilcim kadınların istekleri zamanlara göre değişti.Hani moda derler ya bazı şeylerin modası geçti.Misal eskiden kadınlar ilgi isterdi. Beni sevsin yeter derdi. Ama şimdi o ilgi , yerini paraya bıraktı.
Parası olsun benimle takılsın derler.Tabi bu her kız için geçerli değil .
-Peki ilgi mi ? İlgiyi her erkek verebilir abi.
-Evet ilgiyi her erkek verebilir.Ama her kız ilgiyi haketmez. İlginin geçmediği yerde para geçer.Kendisinin istediği herşeyi koşulsuz kabul edecek kendilerinin 1 dediğini 2 etmeyecek kişileri isterler.Künkü onlara istediklerini yaptırırlar.Adını hatırlamadığım bi söz ustası diyor ki; kadınlara söz geçirirseniz onlara istediğinizi yapabilirsiniz ama onlar size söz geçirirse istediklerini yaptırabilirler .
-Peki teşekkürler abi.

Samet(ByLacoste)‘e sordum:

-Evet Samet kadınlar ne ister ?

-Para, daha çok para, kıyafet. Onu seven belki de ona değer veren bir koca, eş sevgili ister.

Gizem’e sordum:

-Evet Gizem kadınlar ne ister ?

-İlgi.

-Sadece ilgi mi ? Her erkek verebilir.Para isteye bilirler mi ?

-Para bazen

-Ama her erkek verebilir ilgiyi sevebilir.

-Her erkek veremez bazıları verir.

-Her erkek verebilir bence.

-İlgi aynı olmaz çünkü kişilik farklıdır. İlgi olur ama beklenen ilgiyle uyuşmaz.

-İlgiden başka ne isterler ?

-Kişiliğe göre değişir.

-Kişilik ? Her kadın aynıdır.Bunların hepside aynı şeyleri isterler.Ne isterler başka ?

-Mesela tavır yaptığında karşı taraf susmasın ister.

-Bunuda her erkek yapabilir.

-Yapamayanlar için söylüyorum.

-Peki sen ne istersin ? Bir erkekde olmazsa olmaz dediğin ilk şey nedir ?

-İlgi.

-Teşekkürler.

Dedi.
Size göre kadınlar ne ister ?
Cevaplarınızı Blog'a yorum olarak bekliyorum.Blog Kaynakda

Kaynak:Kadınlar Ne İster ?

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
13 yaşında, kadınlardan daha önemli şeylerin olması lazım güzel kardeşim. Bu yaşta bunlarla kafa yorman çok kötü. Her durum, her olay, her duygu kendi zamanın da güzeldir. En az 4 sene daha bekle bu konular için. Daha sonra Üniversiteye gittiğin de, zaten ne istediklerini kendin bulacaksın. Bu tür konuları senin yaşındaki kardeşlerim açtığın da cidden çok üzülüyorum. 12-13 yaşlarında ki halimi düşünüyorum. Benim hayatım o zamanlar, ders çalışma, oyun oynama, çizgi film izlemekten ibaretti.

Kadınlar Ne İster, oldukça kapsamlı bir soru. Kimi para, kimi ilgi, kimi sevgi, kimi anlayış ister. Her insan bir değildir. Kadınların ne isteyeceğinden çok senin nasıl bir kadın istediğin önemli. Hayatına alacağın kişiyi bulduğun da, zaten onun ne istediğini göreceksin. Bu sebeple bunlara kafa yorma kardeşim. Şu üniversiteye bi git önce. Orada hayatının en güzel günlerini geçireceksin. Ama oraya eksik gitme. İyi çalış güzel bir bölüme git. İşini al eline. Bak peşinden nasıl koşacaklar.

H

halilarici

Misafir
@Yeniçeri
Abi ben sana bu yazıyı niye yazdığımı özelden anlatacağım.
@kırmızı
cevabı verdim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5