İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kanallar Yardim

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Su anda adsense kodlarimi kullandigim 2 adet sitem var. Bunlar icin ayri ayri kanal mi yaratmam gerekiyor yoksa tek bir kodla(kanal olmadan) reklamlari yayinlayabilir miyim? Banlanmak da istemiyorum, kanal yaratmak da. Yani her site icin bir kanal yaratma zorunlulugu var mi?

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı kodlarını kullanabilirsin kanal oluşturmak size kalmış,hangiş sitenizden ne kadar tık aldıgınızı öğrenmek amaçlı kullanılıyor kanal.

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazen bir kanalda(sitemde) 6 page view 5 tik oluyor. bu yuzden kanal kullanmayip digerleriyle beraber kaynamasini istiyorum. tesekkurler unutmam.

D

Dot Net

Misafir
kaynama gibi bir şansın yok kardeş. bunu unut onlar herseyı takıp edıyo. ama kanal olusturmucam dersen tabı olusturma :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5