İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kasa alıcam bir sorum var :)

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
P4 işlemcili 2.el kasa alıcam. Aralarındaki tek fark biri 2.66 GHZ diğeri 3.0 GHZ aralarında 75 TL var. Çok fazla performans etkileyeceğeni sanmıyorum ama yinede bir soruyum dedim. Birde konudışı olarak bu bilgisayarları 24 saat açık tutsak sunucu gibi yanma,bozukluk vs. birşey olabilir mi ? (güçlü soğutucu fanı olursa).

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bence o 75 tl ye bir ram daha al yada rami yükselt :) o kadar açık bir performans farkı olacağını sanmıyorum bu yüzden 2.66 GHZ soğutma sistemi iyi olursa her hangi bir sorun çıkacağını sanmıyorum bir çok firma bu şekilde serverlar kullanılıyor.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Dükkandaki server heralde 5 aydır açık, 8 yılllık bir makine, şu ana kadar yanmadı.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bence 2,66'yı al. 75tl için değmez. İyi bir güç kaynağı ve soğutmayla hiçbir sorun yaşamazsınız. disconnect arkadaşın dediği gibi termal macunu yenilerseniz daha garanti olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5