İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaza kurbanı öğrenciler için kampanya

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ruhlarina bir fatiha okuyunuz. daha cok ise yarar

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ruhlarina bir fatiha okuyunuz. daha cok ise yarar

fatiha zaten okuduk..

bunu yapmayalım mı diyosun?

haklısın fatiha daha çok işe yarar ama, gidenler için işe yarar..

daha fazlası gitmemesi için belki çok çok ufakta olsa böyle amatör kampanyalarla ile bu konuyu gündemde tutarsak belki birine inşallah bi yararı olur değil mi..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
kimi virayete göre bu siyah şemsiye izmirde bir guy grubunun sembolüymüş...

akşam saatlerine kadar benim msn imdede siyah şemsiye vardı fakat gelen mesjalardan sonra kaldırmak zorunda kaldım.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kimi virayete göre bu siyah şemsiye izmirde bir guy grubunun sembolüymüş...

akşam saatlerine kadar benim msn imdede siyah şemsiye vardı fakat gelen mesjalardan sonra kaldırmak zorunda kaldım.

deme be.. böyle bi olay da bile rant sağlayanlara yazıklar olsun ne diyelim :(

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MyNet, "Haber" olarak böyle "basit" ve "msn mantığı" bir şeyi yayınlayacak düştü demek. Yazık!

Bunun adı kişisel tatmindir arkadaşlar ve bence oldukça tehlikeli bir durum. İnsanlarımızı, gerçekten birşeyler yapmak yerine, bu tür basit şeyler yaptırarak kişisel tatmine itiyorlar ve "ben görevimi yerine getirdim" düşüncesine yöneltiyorlar. Böyle saçma birşey yapmak yerine, emin olun ki bir imza kampanyası düzenlemek veya gerekli makamlardan izin alarak bir protesto eylemi yapmak çok daha faydalı ve etkili olacaktır.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Türkiye'yi yasa boğan kaza sonrasında internet kullanıcılarının kişisel mesajlaşma programı “msn”de başlatılan kampanyaya katılanlar sayfalarında görüntü adlarının önüne ve sonuna (um) yazarak kampanyaya katılıyor.

Şemsiye figürü ile internet kullanıcıları yollardaki trafik terörüne yönelik tepkilerini ortaya koymuş oluyor.

bu nedir ya

mynet bir günde işe yarar bir işte öne çıksa şaşırtsa bizi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5