İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazançlar Artı Galiba 14.08.2006

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar bugun kazançlı bir gün galiba adsense hesaplarınıza bir bakın bakalım normalinden fazla bir artış varmı :)

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet.. bugün ve dün. dün click sayısı çok az olmasına rağmen kazanç oldukça yüksek görünüyor.. bugünde aynen öyle..

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim dün 0 dı :)

Kural ihlali yapanlar yüceltilmeye devam ederse "buraya tıklayın acımdan ölüyorum" yazacağım galiba. :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
theersin' Alıntı:
Arkadaşlar bugun kazançlı bir gün galiba adsense hesaplarınıza bir bakın bakalım normalinden fazla bir artış varmı :)

1 günde reklam veren sayısının aniden artması pek rastlanır durum değildir.Bunun sürekliliği önemlidir.Bu sebeple hemen paniklememek gerekir.Zaten rakipleriniz azaldıkça, artışlarınızda oynamalar olabilir.Mesela aynı içerikli rakibim host nedeniyle 3 gün kapalı kaldığında, süper artış alıyordum.Çünkü reklam cpmleri artıyordu.Ama sizind ediğin çok genel bir şey.İnsanın aklına, google tıklama başına verdiği parayı arttırdıya geliyor.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim günlük seyrinde,ve düşmüş gibi.. sanırım sizin yüzünüzden :D sizinki artınca beni düşürdüler tabi :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bendede tam tersi son iki gundür kazanclar da yarı yarıya düşüş yaşanıyor

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de bi artış var bugün anlamadım daha doğrusu 2 gündür gerçi türk reklamlar da çıkıyo ama anlamadım durumu..

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mener' Alıntı:
Benim dün 0 dı :)

Kural ihlali yapanlar yüceltilmeye devam ederse "buraya tıklayın acımdan ölüyorum" yazacağım galiba. :)

Valla hiç böyle birrşey görmedim... dream.gen.tr sitendeki sayfanın üstündeki 468x60 adsense reklamına tıklanmıyor.. çok ilginç.. İstersen bir bak

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pacey666' Alıntı:
Valla hiç böyle birrşey görmedim... dream.gen.tr sitendeki sayfanın üstündeki 468x60 adsense reklamına tıklanmıyor.. çok ilginç.. İstersen bir bak

pacey firefox mu kullanıyorsun? Firefoxta tıklanamıyor sanırım. Allah Allah sadece bende mi var bu?

Allah'ın sevdiği kuluyum galiba!

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pacey666' Alıntı:
bende hemen tıklanıyor, aldı dream.gen.tr nin sahibi paracıkları... :)

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senolcan senin tarayıcın explorer mı?

Keşke tıklamasaydın ya. :) Bu Google ben tıklattırdım sanmaz inşallah diyecem. Niye sandın ben kimseye bir şey tıklatmadım. :) senolcan'ın gönlünden kopmuş - aman yani reklamı beğenmiş tıklamış.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kazançların artacağını zannetmem. Bu reklamveren ve yayınlayan arasındaki dengeye bakıyor. Ancak mynetin pazarı bu sektöre alıştırması olumlu olur ki onlar da 0,01ytl veriyormuş galiba.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben adsense olayına girdim gireli her zaman cumartesi ve pazar kazançları hafta için kazançlarına oranla (ecpm bazında) her zaman çok çok yüksek olmuştur. bazı hafta sonlarında burada böyle kazançlar arttı gibilerinden mesajlar görünce şaşırıyorum, sadece bu hafta sonu mu yüksek sizlerde?

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hikmetbaysal' Alıntı:
14.762 26 0,18% USD 0,06 USD 0,85

pazar gününün artmışmı bi bakın bakalım :)

sen biraz reklam düzenini değiştir 14,000 gösterime 26 tık çok düşük

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5