İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kazim Koyuncu...

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baslık acmak icin girmistim bu bölüme baktımki sen açmıssın..

yarın saat 11 de harbiyeden kalkıcak cenazesi , p.tesi konseri vardı ona gidecektik :(

M

M@latyæsporlu

Misafir
hiç bi şarkı/türküsünü dinlemedim ama seveni çokmuş e çoğunluğun sevdiği kişiyi bizde severiz

Toprağı bol olsun..

B

baybars

Misafir
Allah rahmet eylesin :(

Yanlız anlayamadığım bir durum var. Merhumun cenazesi bugün Harbiye Açık Hava Tiyatrosunda düzenlenen törenle sevenleriye buluştu diye bir haber gözüme ilişti. Tv'de .. Arkasından baktım merhumun tabutu sahnede ve alkışlar, şarkılar vs. Sizce ne kadar doğru?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet Yaptıgı müzik çok iyiydi
Karadeniz Müziginin iyi temsilcilerindendi

Konser verecegi yerde cenazesi olması duygusallıgı artırıyor :rolleyes:

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baybars' Alıntı:
Allah rahmet eylesin :(

Yanlız anlayamadığım bir durum var. Merhumun cenazesi bugün Harbiye Açık Hava Tiyatrosunda düzenlenen törenle sevenleriye buluştu diye bir haber gözüme ilişti. Tv'de .. Arkasından baktım merhumun tabutu sahnede ve alkışlar, şarkılar vs. Sizce ne kadar doğru?

doğru doğru , sen takma kafanı bunlara..

bugun konserine gidecektik :(

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düşünsene , p.tesi konsere gideceksin pazar günü cenazesi kalkıyor ve şuan arkadaşlarının orda yasadıgı duyguları anlatmak için yazdığı makeleyi okuyorsun ve 3 saattir radyoda ağırlıklı olarak kazım koyuncu'nun çaldığını :(

U

ultraturknet

Misafir
Çernobil..Bir de "bakın radyasyonlu dediğiniz çayı içiyorum birşey olmuyor" manzaraları geldi aklıma şimdi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5