İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Keşişlerin Yükselişi Cengizhan 2 Oyunu

AngryBird

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar arkadaşlar ;

Bu zamana kadar bir çok oyunda keşişler hep ezildiler büzüldüler. Ama tarihsel içeriklere dayanarak yapılmış olan Cengizhan 2 oyununda tamda olması gerektiği kadar güçlü keşişi arkadaşlarımız.

Sizlerde gelin bize katılın. Oyun içi nickim "Erlikhan" Hepinizi beklerim mesaj atın oynayalım

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bu hafta sonu oyunu indireceğim. Bakalım nasıl bir oyun.

AngryBird

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla hacım nasıl beğendin mi ? Bence pişman olmayacaksın indirdiğin için :)

rebel4nqel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun süredir Cengizhan 2'yi oynuyorum diğer MMORPG oyunlar gibi oyunda hile yok herkes hakkıyla emeğiyle kendini geliştiriyor,oyun görevlileri de çok ilgililer ve lonca sistemi sayesinde çok güzel arkadaşlıklar edinilebiliyor.Oyunda 4 tane ırk var ister Türk olun ister Rus yada diğerleri tercihi bize bırakmışlar üstelik oyun tamamen Türkçe olduğundan her şeyi rahatça anlayabiliyoruz.Ve biz oyuncuların en çok sevdiği şey olan etkinlik ve hediyeler Cengizhan 2'de fazlasıyla mevcut. Bence sizde denemelisiniz :)

yüzpin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de Joygame'nin Cengiz Han 2 Oyununu oynuyorum.
Şuan okçu sınıfıyla oynuyorum.
Keşiş sınıfı açarak seninle oynarız "Erlikhan"

enjoyss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten güzel bir MMORPG oyunu 'Cengizhan 2'.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Oyun içeriğinde;özellikle Türklere yer verilmesi başta olmak üzere,dans ederek tecrübe,saygınlık, prestij gibi puanların kazanılması,bineklerin çeşitli yeteneklerinin olması,usta-öğrenci ilişkisinin bulunması,evlilik sisteminin bulunması,otomatik saldırı sisteminin olması,meslek sisteminin olması oyuna ayrı güzellik ve heyecan katmakla birlikte alışılagelinmiş bir MMORPG oyun anlayışı dışına çıkılmış olması gerçekten güzel.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5