İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

keyword

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni bir alışveriş program satın aldım, programda sergiliyeceğim ürünlere , meta description ve meta keyword ekleme yerleri var.

bu yerlere ne yazacağım konusunda tam emin değilim.örneğin satacağım ürün , "inci kolye" bu ürün için hangi keywordleri yazsak daha iyi olur, keyword öneren bir program varmı?

ve meta description bölümüne , ürün tanıtım bölümüne yazdığım aynı açıklamayı yazsam olurmu?

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Google adwords'ün kelime araçlarını veya google toolbar BETA 'yı kullanırsanız faydalı olabilir.

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet keyword oluşturma araçları için teşekkür ederim. gerçekten işime yarıyacak, peki meta description kısmına ne yazim? ürün açıklamasını aynen oraya yazimmi yoksa baska bir sekildemi yazimmi?

ek olarak , mevcut eski sitem arama motorlarında üst sıralarda bulunuyor, yeni sistemi aktif hale getirirsem, indexli linkler kaybolacak,

örneğin http://www.siteismi.com/?p=productsList&iCategory=68 şeklinde linkim googleda indexli, yeni sistemi devreye sokunca bu link muhtemelen aynı şekilde olmayacak.

bu konuda ne önerirsiniz?yeni sistemi devreye sokup ,eski dosyalarıda silmesem sadece eski index sayfasının ismini değiştirsem sorun çözülürmü,ama yukarda örnek verdiğim eski link yine çalışmaz.ben işin içinden çıkıp karar veremedim. 2 haftadır yeni yaptığım siteyi bekletiyorum,karar vermemde yardımcı olacak varsa çok sevinirim.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kaç kere dediğin şeyi yaptım bilsen.. düşünme bi an önce aç. bi süre sonra silinecek nasılsa olmayan sayfalar. sorun değil o.

desce yaz istedigini sayfa ismiyle aynı şeyi yazsan bile olur. desc da keys de o kadar önemli şeyler diğil fazla kafaya takma.

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki yeni siteyi açsam ,eskisinide silmesem faydası olurmu,ikisi birden çalışabiliyor, sadece eskisinin index sayfasının ismini değiştirmem yeterli.
buna ne dersiniz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5