İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kilo almak istiyorum

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Kilo almak istiyorum, bedenime zarar vermeden nasıl kilo alınır bilgisi olan varmı?

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Üstad saçmalama yahu ...
Kilo almak iyi birşey değil bence alma derim...
Ama illede almak istiyorsa BULK var eczanelerde satılıyor sütle yatmadan önce karıştır iç sağlıklı kilo alırsın... Ama kilo alırsın bak...

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
67 kiloyum (3 yıldır aynı), boy 1.76 çok zayıfım
75kg olmak istiyorum
Tabi bunu abur cubur yiyerek, kolestrolden kalp krizi geçirme riskiyle almak istemiyorum :D

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende kilo vermek istiyorum baslıgı ilk görünce aklıma sadece vermek geldi 2 gündür yemek yiyemiyorum :S sırf aklıma taktım diye kiloları

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
67 kiloyum (3 yıldır aynı), boy 1.76 çok zayıfım
75kg olmak istiyorum
Tabi bunu abur cubur yiyerek, kolestrolden kalp krizi geçirme riskiyle almak istemiyorum :D

Yineliyorum YAPMA

Byron profesyonel yardım al kardeşim olmaz öyle yememe ile...
Ah ya gençler sırf kamikazesiniz he ...

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
ByRON sigaraya başla, bide uyuz bi kız bul ayda 10 kilo verirsin.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
kilon normal zaten bir sürü hesap var istediğin hesabı yap :) normal çıkacaktır.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kilon normal bende ortalama 1.80 boydum 65 kiloydum 1 yıl boyunca en fazla 1 kilo oynadım.. Sonrasında 70 oldum 75 oldum yetmedi 78 oldum.. Artık göbek öyle bir çıktı ki gizleyemez oldum bu yüzden iyi değil almak aslında kolaymış vermesi zor..Bu yüzden suan 73 ama iyi ..

Ne yapacaksın sabah kahvaltı 12 de birde akşam evde saat 8 9 gibi yemek yiyeceksin.. Ama yemek olacak fasulye nohut salata cacık makarna mantı vs sonra görürsün ne oluyor :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
selim adresi söyle ben kiralık katili yolluyorum:D:p

zayıf şişmanın halinden ne anlar demişler:D

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kilo vermeye çalışanlar almaya çalışanlara hep kötü gözle bakmıştır zaten :D

Bende vermeye çalışıyorum, her akşam bisiklete binerim. Başkada aktivitem yok :)

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim boyum 1.91, 20 yaşıma kadar kilo almak için kastım durdum, beni uzun sarı sıska bilgisayarcı çocuk diye tarif ederlerdi, geçen yıl spor salonuna başladım hoca bir kaç menü verdi bol bol şunlardan yiycen falan dedi, sonra ben 2. ayda okul sebebiyle bıraktım. Spor salonunu bırakmamla kilo almam başladı 75 kilo civarında takılıyordum şu an 95 civarında takılıyorumi, boyuma gare gayet memnunum. Tekrar spor salonuna gideceğim ama kontrollü diyetle devam edeceğim. Bence iyi bir spor salonuna gidip kilo almak istediğini anlat ona göre program versinler, hem vücudunu bozmamış olursun daha şekilli bir vücudun olur hemde sağlıklı olur :) Bazı zararsız tozlar, protein falan önerebilirler ben hiç kullanmadım ama hızlı kilo aldırdığını söylüyolar. Birde saçları canlandırması için biotin vitamini kullanıyordum oda acayip iştahımı açıyor aşermiş kadınlar gibi oluyor insan :D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
selim61 kilon da bir anormallik yok. "Çok" zayıf değilsin. Spora başlamanı öneriyorum. Sabahları koşu veya hafif tertip ağırlık çalışırsan vücudu toplarsın. 10 kiloyu sporsuz alırsan hoş bir görüntü olmayacağını söyleyebilirim.

Ben hem spora destek olması açısından hem de çok iyi beslenemediğim için bu aralar Weight Gainer kullanıyorum. Çeşitli markaları var, Türkiye'de gym-center diye bir internet sitesi satıyor bu çeşit malzemelerden. Çok hızlı etkisini görürsün, ancak sporu unutmayalım.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
selim61 kilon da bir anormallik yok. "Çok" zayıf değilsin. Spora başlamanı öneriyorum. Sabahları koşu veya hafif tertip ağırlık çalışırsan vücudu toplarsın. 10 kiloyu sporsuz alırsan hoş bir görüntü olmayacağını söyleyebilirim.

Ben hem spora destek olması açısından hem de çok iyi beslenemediğim için bu aralar Weight Gainer kullanıyorum. Çeşitli markaları var, Türkiye'de gym-center diye bir internet sitesi satıyor bu çeşit malzemelerden. Çok hızlı etkisini görürsün, ancak sporu unutmayalım.
Ben halimden memnunum ama annem, kız arkadaşım,halalarım,...(kısaca çevremdeki tüm kadınlar) ısrarla kilo al diyorlar.Alayım bi 10-15 kiloda kurtulayım bu zayıf muhabbetinden :)
Spor işi aklıma yattı , ben bi salona gidip program alayım, haftanın bi kaç günüde takılırım oralarda

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kilo vermek isteyenlere selim söylemiş zaten, aynen katılıyorum dediklerine,

1- Uyuz bi kız
2- Sigara

Bunlar fazla fazla yetiyor.

Bende kilo alamıyorum ama kendimide bildim bileli bu kilodayım. Ama 10 kilo alsam süper olur.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her sabah iki tahinli pide ye bak, 7.gün kırkpınar güreşlerine katılırsın :D

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
weight gainer kullan. bütün salonlarda alabileceğin biri kesin çıkar. protein takviyeside yapabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5