İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kişisel Web (CV/Profil) Sitesi ♦ [Yönetim Paneli] ♦ [Herşey Tek Sayfada] ♦ [Mesaj/Trafik Sistemi] ♦

qbisoft

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kişisel Web (CV/Profil) Sitesi ♦ [Yönetim Paneli] ♦ [Herşey Tek Sayfada] ♦ [Mesaj/Trafik Sistemi] ♦

Ne için kullanılır?
Bu script ile okuduğunuz okulları, iş deneyimlerinizi, referanslarınızı, projelerinizi, iletişim ve bir çok bilgilerinizi kolayca ayarlayabilir ve yayınlayabilirsiniz.

Yönetim Panelinde Neler Yapılabilir?
  • Site Başlık, Anahtar Kelime ve Açıklaması Ayarları
  • Kişisel bilgi (telefon, email, sosyal ağ linkleri) ayarları
  • Sitede gözükecek sayfalar (Eğitimleri göster, yetenekleri gösterme gibi)
  • Ödüller [Ekle] - [Sil]
  • Blog [Ekle] - [Düzenle] - [Sil] (Yeni)
  • Eğitimler [Ekle] - [Sil]
  • İş Deneyimleri [Ekle] - [Sil]
  • Projeler [Ekle] - [Sil]
  • Yetenekler [Ekle] - [Sil]
  • Referanslar [Ekle] - [Sil]
  • Sitenin Renklerini Değiştirme (Yeni)
  • Gelen Mesajlar
  • Trafik (Bugün/dün kaç farklı kişi girmiş, şu an kaç kişi aktif, yıl boyunca kaç kere tıklanmış vs.)
  • Referer kayıtları (Hangi linkten ilk defa ne zaman gelinmiş, en son ne zaman gelinmiş ve toplamda kaç defa gelinmiş.)

Site Özellikleri Nelerdir?
  • Sıfırdan kodlanmıştır. (PHP | Herhangi bir framework kullanılmadan)
  • Mobil uyumludur.
  • Kolay kuruluma/kullanıma sahiptir.
  • Kullanıcı deneyimi yüksektir.
  • Ajax kullanılarak sayfalar dinamik hale getirilmiş ve performansı arttırılmıştır.

YENİ GÜNCELLEME V1.3

• Yeni tema seçeneği geldi.

GÜNCELLEME V1.2

• Yönetim paneli teması değiştirildi. (Oldukça şık ve kolay kullanılabilir bir yönetim paneli yapıldı.)
  • Blog sayfası eklendi. (Resim, başlık, içerik ve devamını gösterdeki yazıları yazabilirsiniz.)
  • Renk değiştirme sayfası eklendi. (Sitenin rengini, renk paleti sayesinde istediğiniz renkle değiştirebilirsiniz.)
  • Hakkımda yazısını özelleştirme eklendi. (İstediğiniz yeri kalın, altı çizgili, italic ve linkli yapabilirsiniz.
  • Panelden değiştirilebilir kullanıcı adı ve şifre. (Artık panel üzerinden yönetim panelinin kullanıcı adını ve şifresini güncelleyebilirsiniz.)
  • Yeni referer ve mesaj bildirimleri. (Yönetim paneli üzerinden gelen yeni mesaj sayısını ve yeni referer linklerin sayısını görebilirsiniz.)
  • Otomatik yenilenen copyright yılı. (Yeni yıla geçtiğimizde footerda bulunan tarih kısmı otomatik güncellenecek.)
  • Hoş bir slogan effecti. (Anasayfadaki slogan yazınıza effect eklendi.)
  • Tıklanabilir telefon numarası. (Telefondan girildiği zaman anasayfadaki telefon numarası kısmına tıkladığında arama bölümüne yönlendirecektir.)

GÜNCELLEME V1.1

• Referans ekleme bölümü geldi. (Referanslarınızın resmini, ismini varsada urlsini yazıp gösterebilirsiniz.)
  • Referer kayıtları eklendi. (Hangi linkten ilk ve en son ne zaman gelinmiş ve toplamda kaç defa o linkten gelindiğini kaydeder.)
  • Sitede gösterilecek alanları seçme bölümü geldi. (Eğitimleri göster, yetenekleri gösterme gibi)
  • SEO yapısı geliştirildi.
  • Skype iletişim seçeneği eklendi. (Skype ikonuna tıklandığında aramamı yapılsın, arkadaş mı eklensin gibi ayarlayabilirsiniz.)
  • Veri olmayan bölümlerin gözükmemesi sağlandı. (Proje eklenmemişse anasayfada projelerim menüsü gözükmeyecektir.)
  • HTML hataları giderildi. (W3validator ile test edildi.)

Tema - 1 Görüntüsü

site.png

Linkler - DEMO
WebSitesi - Yönetim Paneli

Yönetim Paneli Kullanıcı Adı : demo Şifre : demo (İşlemler yapıldı, kaydedildi diyecektir fakat web sitesine bir etkisi olmayacaktır. Sadece demo amaçlı görüntüdür.)

Tema - 2 Görüntüsü
site2.png

Linkler - DEMO
WebSitesi - Yönetim Paneli

Yönetim Paneli Kullanıcı Adı : demo Şifre : demo (İşlemler yapıldı, kaydedildi diyecektir fakat web sitesine bir etkisi olmayacaktır. Sadece demo amaçlı görüntüdür.)

Yönetim Paneli Görüntüsü
admin.png

Fiyatlandırma

Tema 1 Görüntülü - 79 TL
Tema 2 Görüntülü - 119 TL

([Ücretsiz] İsteğinize göre kurulumunuzu ben yapabilirim. Scripti aldıktan sonra Domain & Hosting satın alım & kurulum aşamasında bilginiz yoksa size bu konuda yardımcı olabilirim. [Ücretsiz])

Son düzenleme:

qbisoft

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Yeni güncelleme yapılmıştır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5