İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kupon kullanmadan 50$ lik adwords hesabi acma yontemi (Sinirsiz)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ilk baska yapmaniz gereken 1 tane Master account a sahip olmaniz (normal acilmis aktif edilmis bir hesap)

daha sonra
Kod:
https://adwords.google.com/select/professionalwelcome
bu adres deno hesabinizla giris yapip 1 tane adwords pro hesabi olusturmaniz gerekiyor
adwords pro hesabi olusturduktan sonra her olusturdugunuz adwords hesabinin icinde acilmis 3 tane adwords hesabina 50$ lik kredi verme hakinda sahipsiniz
3 tane hesap acip 50 $ lik krediyi verdikten sonra Master accountunuzun hesap kisminda adwords pro erisimini kaldirip yeniden ayni hesapla bir diger adwords pro acip 3 tane daha 50$ lik kredi kazanabilirsiniz yani bu islemi istediginiz kadar yapabilirsiniz her actiginiz adwords pro demek 3 tane 50$ lik kredi demek kupona yada baska bir seye ihtiyaciniz yok

coklu adwords kullananlar icin en iyi yontem budur hesabiniz kesinlikle desifre olmaz cunku kampanya yaratmiyorsunuz acarken
bilgisayarinizda kupon yada diger yollar ile ust uste 3 hesap acmis olsaniz desifre olma ihtimali cok yuksek ama bunda %0

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel bir bilgi. Teşekkürler. Tabi master hesabın aktif edilmiş bir hesap olması gerek + promosyon kredisi vereceginiz hesabın fatura bilgileri eklenmiş olması gerekli. (Kredi kartı olmak zorunda).

Ama ne yazıkki.. Bunlar oldugunda bile çalışmıyor artık :)

D

Dot Net

Misafir
hesapları açtım. ancak 50 dolarlık kredıyı nasıl yükleyeceğiz? yardımcı olurmusun?

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dot_Net, bu yöntem artık işlemiyor.. firar'ın sattıgı 40euro'luk hesaplar bu yöntem ile açıldı. Taa ozamanlardan beri işlemiyor işte :) İşlese zaten şuan hala 40euro'luk hesaplar satılıyor olurdu..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Broken konuya limon olma istersen
ben hala bu yontemle hesap acip kullaniyorum
Not:actigim hesaplari tamamen kendim kullandigim ve firar a ben hesap vermedigim icin su an satamiyor
ilk basta dedigim gibi limon olmayi birak kendi basliklarin ile ilgilen bu baslik altindan kendine malzeme cikarma :p +benim baska yerde yazdigim mesajlarida kendini hakli cikarmak icin kullanma baska basliklarda :p

D

Dot Net

Misafir
culpable, nasıl hesaba kredı yukleyecegımı anlatırmısın lütfen? yapamadım da :(

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar şuan bu yöntem çalışsa bu başlık yerine firar'ın hesap satıyorum başlıgı olurdu. Aynen zone.org'daki başlıga baktıgınızda kredi kartı eklenmesi gerekir vs vs yazıyor. Nerde ne yazdıgı belli degil.. Neyse başka msj yazmayacagım iyi çalışmalar herkese.

D

Dot Net

Misafir
evet zaten kredı kartık ekledım ben. müsade etsende arkadaş anlatsa.
çalışmazsa birşey kaybetmiş olmayacağız değilmi? o zaman deneyelim.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable, nasıl hesaba kredı yukleyecegımı anlatırmısın lütfen? yapamadım da :(

Pro center >Promotional Credits dan Client account: sec ve apply credit e tiklaman yeterli
Arkadaşlar şuan bu yöntem çalışsa bu başlık yerine firar'ın hesap satıyorum başlıgı olurdu. Aynen zone.org'daki başlıga baktıgınızda kredi kartı eklenmesi gerekir yazıyor. Ne yaptıgı belli degiş boş mesajlar..
Broken kumda oyna hadi :)
Basligi guzel oku
Kupon kullanmadan 50$ lik adwords hesabi acma yontemi (Sinirsiz)
Herhald ehesabi aktif etmek icin Havale yada sanal kart kullanacaksin Fakat kupon a para odemiyceksin
BU baslikta anlatilansa o zaten kupona ihtiyac duymadan 50$lik hesap acma :p
neyse dedigim gibi kumda oyna isteyen kalkar yapar 50$lik krediye kupon parasi vermeden sahip olur isteyen kupon alir orasi kendilerinin bilecegi bir sey

S

serkanus

Misafir
culpable böyle birşey çalışıyo olsa kimseye söylemek yerine kupon satardı
sadece o değil her birimiz aynını yapardık kim böyle bir hazine bulup da anlatır ki düşünki sayısal da cıkacak numaraları önceden biliyosun bunun gibi bişey. forumdan biri çıkar açtım oldu derse o zaman anlarız.
ince bir noktası vardır mutlaka kredi kartı ekleniyor diyorsunuz mesela o zaman kredi kartından para kesme ihtimali olur tehlikeli yani.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet bizimde bu şekilde bir hesabımız ve müşterilerimize 69$ dolarlık kredi yükleme hakkımız var (şu an sadece 3 adet 69$ kredi yükleme hakkımız var fakat bunlar kullanıldıkça yeni kredi ekliyor google)

Arkadaşımızın anlattığı gibi https://adwords.google.com/select/professionalwelcome dan professional hesap açın kendinize reklamlarını yayınlayacağınız müşterilerinizi bu hesap altında toplayın (kredi yükleyebilmek için müşterinizin hesabının kredi kartı vb.. ile aktif edilmesi zorunludur) önceki müşterilerinize ait hesaplarınız varsa bunları professional hesabınıza taşısanız bile kredi yükleyemeyebilirsiniz çünki kredi yükleyeceğiniz müşteri hesabı sizin professional hesabınızdan önce açılmış olmamalı yani sizin professional hesabınızı oluşturduktan sonra açtığınız yeni müşteri hesaplarınız için geçerlidir bu olay

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar olayı kupon kodları ile karıştırmayın kupon kodu ve kupon kodu satışı ayrı bi olay professional hesap sahibi olmak demek müşterilerinizin sizin üzerinizden reklam vermesi demek gibi bi olay. Ve google size professional hesabınızda kupon kodu vermiyo sadece kredi veriyo ve siz bu krediyi sadece sizin müşteriniz olan hesaba yükleyebiliyorsunuz yani kredi yüklemek istediğiniz hesap sizin müşteri grubunuzda olmak zorunda.

S

serkanus

Misafir
(kredi yükleyebilmek için müşterinizin hesabının kredi kartı vb.. ile aktif edilmesi zorunludur)

her hesap için ayrı kredi kartı kullanmak mı lazım?
aynı kartla olurmu?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece o değil her birimiz aynını yapardık kim böyle bir hazine bulup da anlatır ki düşünki sayısal da cıkacak numaraları önceden biliyosun bunun gibi bişey. forumdan biri çıkar açtım oldu derse o zaman anlarız.
ince bir noktası vardır mutlaka kredi kartı ekleniyor diyorsunuz mesela o zaman kredi kartından para kesme ihtimali olur tehlikeli yani.
ben satmiyorum su an masamin ustunde 5000 binin uzerinde aktif edilmsi kullanilmayi bekleyen hesap var satsam bile cokyuksek fiyat cekiyorum cunku kullandigim zaman daha fazla kazaniyorum satilmamasinin sebebi bu
Ha sayisal loto olayina gelince gercekten cok guzel kazandim gunde 1000-1500$ attigim gun vardi sadece satistan
kullanimdan gunde 4500$ kazanc attigimiz gun vardi ama artik acip satacak zamanimiz yok + acip kendimize kullanmak daha mantikli geliyor
yani uzun lafin kisasi guzel kazandirdi birakalim baskalarida kazansin kullanarak :p

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar olayı kupon kodları ile karıştırmayın kupon kodu ve kupon kodu satışı ayrı bi olay professional hesap sahibi olmak demek müşterilerinizin sizin üzerinizden reklam vermesi demek gibi bi olay. Ve google size professional hesabınızda kupon kodu vermiyo sadece kredi veriyo ve siz bu krediyi sadece sizin müşteriniz olan hesaba yükleyebiliyorsunuz yani kredi yüklemek istediğiniz hesap sizin müşteri grubunuzda olmak zorunda.
yani ayni sey zaten adwords pro hesabi aciyorlar icinde 3 tane musteri hesabi olusturuyorlar bu kadar basit :) adwords pro kullanan herkez bilir
illa CC ile aktif etmene gerek yok banka havalesi ilede edebilirsin hesabi ama ben sahsen CC kullaniyorum CC nin maliyeti banka havalesinden daha dusuk oldugu icin

Bu daha once forumda yazilmadi ise senin gibi zihniyetteki insanlar ile bildigimi paylasmamak icin yazmamisimdir baska yerde yazdim konuyu Broken kendini bazi konularda aklamak icin baska yerde yazdigim basligi ordan buraya tasidigi icin burayada yazdim :p

Nasil bir zihniyet dersen yukaridaki mesaji yazdiktan sonra altina sunu yazmak mesela
(kredi yükleyebilmek için müşterinizin hesabının kredi kartı vb.. ile aktif edilmesi zorunludur)

aynı kartla olurmu?

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

aynı kartla olurmu?

bizdeki müşterilerimizin tümünün hesapları kredi kartı ile aktif edildi ve müşterilerimizin kendi kredi kartları kullanıldı yani her hesap ayrı bir kredi kartı ile aktif edildi bu yüzden aynı kartla aktif edilen hesaplarda geçerli olup olmadığını bilmiyorum

Zaten her hesap müşterinizin kartı ile aktif edilmeli yoksa nasıl uğraşıcaksınız müşterileriniz kullanacak para sizin kredi kartınızdan çekilecek :)

S

serkanus

Misafir
her 50 $ lık hesap için ayrı kart bulmak zorunluluğu kötü :)sonucta biz müşterimizden kredi kartını isteyemeyiz kendi imkanlarımızla aktif etmeliyiz bu durumda zor yani bu olay

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Arkadaşlar sizinle birşey paylaşmak istiyorum lütfen herkes güzelce okusun.

1) Öncelikle serkanus arkadaşımız artık yeter senın yuzunden borken arkadaş konuşamıyor bile adamın peşinden her forumda dolanıp onun yerine laf anlatmaya çalışma. Bak gecen gün bile aynısı yaptın, Laf mı anlamıyorsun nedır rahatsız oluyoruz senın alakan yok durduk yere salça oluyorsun. Ayrıca ortalığı bulandırıp insanları birbirine sokuyorsun. Bunu yapma

2) Broken arkadamızı kızdırmış olmalısınız ki bana nedense cokm sert bir dille

' Dogan (Google Adwords):
selam artik kupon vs satmiyorum
' Dogan (Google Adwords):
bilgide vermiyorum

Bunu yazmış ve gitmiş. Açıkcası üzüldüm ben bu arkadaştan alışveriş yapıyorum ve hiçbir zararım yok bilgiler soruyorum. Çünkü kuponlarım aktif olmadıgından panık yaptım ama böle bir sert dille bana söylemesş ve birden kaybolması beni üzdü.

Arkadaşlar burda sadece istediğim şuydu. Ben müşterilerime reklam desteği vermek istiyorum. Ve burdan bir arkadaşla çalışayım istedim. Kuponların aktif edilmesi içinde bu kadar bilgi vermiyorum denmesi üzücü.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar ben professional ı google ile yaptığım bi yazışma sonucu keşfetmiştim. gönderdiğimiz mailde adwords bayilik imkanının olup olmadığını sormuştuk ve şu cevap geldi bu cevap gelmeden önce professional ı keşfedip üye olmuştuk inceleyip üye olduğumuzu tespit etmişler ve o konu ilede ilgili biraz bilgi eklemişler maile ayrıca bu mailde EMEA programındanda bahsediliyor o programıda incelemenizi tavsiye ederim
googledan gelen mail:

Merhaba Öner Bey,

E-postanız için teşekkür ederiz.

Sorduğunuz soruyla ilgili olarak size bilgi vermek istiyorum. Google'da bayilik sistemi yoktur, fakat Google EMEA Üçüncü Taraf Programı adlı bir program geliştirmiştir. Bu program ile ilgili ayrıntılı açıklamayı aşağıda okuyabilirsiniz. Ayrıca

Google EMEA Üçüncü Taraf Programı 1 Ocak 2006 tarihinde başladı. Program, bir EMEA (Avrupa, Orta Doğu, Afrika) ülkesindeki tüm 'Üçüncü Taraf Reklamverenleri' veya üçüncü taraflar adına reklam yayınlayan reklamverenleri hedeflemektedir. Üçüncü Taraf Reklamverenler ajansları, arama motoru pazarlamacılarını (AMP'ler) ve bazı bağlı reklamverenleri içerebilir.

Üçüncü Taraf Programı ile, üçüncü taraf ortaklarımıza özel araçlar, eğitim ve gelişmiş iş akışı süreçleri sağlayarak, arama pazarlamasına yatırım çekmeyi umuyoruz. Ayrıca, Üçüncü Taraf Reklamverenlerin işlerine yatırım yapmaları için, En İyi Uygulama Fonu olarak adlandırılan bazı parasal ödüller de vereceğiz.

I. Üçüncü Taraf Reklamveren Olmaya İlişkin Gereklilikler

Google'ın EMEA Üçüncü Taraf Programı'na katılmak için, şirketinizin aşağıdaki koşulları karşılaması gerekir:

- Bir EMEA ülkesinde fatura adresine ve posta adresine sahip olmak.

- Google Reklam Uzmanları Programı'na kayıtlı olmak ve müşteri hesaplarını yönetmek için Müşteri Merkezim özelliğini kullanmak.

- Yetkili Google Reklam Uzmanı olan en az iki kişi çalıştırmak. Bireyler, kendi hesapları altında değil, ana şirket tarafından kayıt edilen Müşteri Merkezim hesabı altında yetkili olmalıdırlar.

- Şirketin Müşteri Merkezim hesabında üç aylık dönem başına en az 250.000 Euro (veya yerel para biriminizdeki eşdeğer tutar) toplam harcama tutarına ulaşmak ve bu harcama tutarını devam ettirmek.

EMEA ülkelerinin tam listesi için lütfen https://adwords.google.com/support/select/professionals/bin/answer.py?answer=29979&hl=tr adresini ziyaret edin.

Şu anda hak sahibi değilseniz ancak bir Üçüncü Taraf Reklamveren olmakla ilgileniyorsanız, Müşteri Merkezim veya Google Reklam Uzmanları programına ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Google Reklam Uzmanları programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen https://adwords.google.com/support/select/professionals/bin/answer.py?answer=12241&hl=tr adresini ziyaret edin. Bir Müşteri Merkezim hesabı oluşturma hakkında bilgi edinmek için lütfen https://adwords.google.com/support/bin/answer.py?answer=7725&topic=1163&hl=tr adresine bakın.

II. En İyi Uygulama Fonu

En İyi Uygulama Fonu'nu kazanma kuralları ve gereklilikleri tüm EMEA reklamverenleri için aynıdır.

Çeyrek iş dönemi için en az 250.000 Euro veya yerel para biriminiz cinsinden dengini yönetiyorsanız, En İyi Uygulama Fonu için başvuruda bulunma hakkınız vardır. Çeyrek, üç ay anlamına gelir ve ilk çeyrek 1 Ocak - 31 Mart tarihleri arasındadır, ikinci çeyrek 1 Nisan 30 Haziran tarihleri arasındadır, vb.

Üçüncü Taraf Reklamverenler, hak kazanmak için gereken harcamayı yönetmeleri durumunda her çeyrek dönem için bir En İyi Uygulama Fonu ödemesi almaya hak kazanırlar. Ödemeler harcama düzeylerine göre ölçeklendirilir. Daha yüksek olan yönetilen hak sahibi harcama miktarları için, ödemelerde harcamanın daha yüksek bir yüzdesi ödül olarak alınır. Minimum ödeme yönetilen hak sahibi harcamanın %3'ü, maksimum ödeme ise %8'idir. Belirli bir çeyrek döneme ilişkin ödemeler, izleyen çeyrek dönemde ödenir.

En İyi Uygulama Fonu'nu almaya hak kazanması için, şirketinizin Üçüncü Taraf Programı Kayıt ve Koşulları'nın hiçbirini ihlal etmemesi gerekir. Şartları ve koşulları https://adwords.google.com.tr/select/TCBPFGB.html adresinde görebilirsiniz.

Ayrıca hesabınızı incelerken, [email protected] isimli MCC hesabına bağlantınız olduğunu görüyorum. Google AdWords Professionals Programı'nın da ilginizi çekeceğini düşündüğümden size bu konuyla da ilgili olarak bazı yararlı bilgileri aşağıya ekledim. Daha fazla müşteri elde etmekle ilgileniyorsanız, bu bilgiler işinize yarayabilir. AdWords deneyiminizi artırmanıza ve ajansınızın daha fazla tanınmasını sağlamanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Google Reklam Uzmanları programı nedir?

Google Reklam Uzmanları programı, online pazarlama uzmanları, ajanslar ve şu anda birden fazla AdWords hesabını yöneten veya yönetmek isteyen arama motoru pazarlamacıları (AMP'ler), arama motoru optimize edenleri (SEO'ler)ve pazarlama danışmanları gibi diğer uzmanlara yöneliktir.

Herkes programa kaydolup birden çok hesabı daha kolay yönetmek için Müşteri Merkezim (MM) hesabı edinmekle birlikte, programdan en büyük kazancı elde edecek olanlar Yetkili Kişi veya (varsa) Yetkili Şirket durumundakiler olacaktır. Google Reklam Uzmanları programında bu statüyü elde etmek için AdWords sistemine ilişkin bilginizi kanıtlamalı ve belirli bir hesap yönetimini ve harcama ölçütlerini yerine getirmelisiniz.

- Yetkili olmak ne anlama gelir? Yararları nelerdir?

Google Reklam Uzmanları programı kapsamında Yetkili Kişi veya (mümkünse) Yetkili Şirket olabilmek işletmenizi kurmak ve deneyiminizden dolayı tanınmak önemli bir adımdır. Yetkili kişiler ve Yetkili Şirketler web sitelerinde ve pazarlama ürünlerinde program logosunu teşhir edebilirler. Bulunulan yere bağlı olarak, işletmenizin büyümesini sağlayacak promosyon kuponları ve diğer özendirici unsurlara yönelik olarak da hak kazanabilirsiniz.

Biz, hem kişi ve (mümkün olduğunda) hem de şirket düzeyinde yetki önerisinde bulunmaktayız. Google Reklam Uzmanları program şartları ve özellikleri bulunduğunuz yere göre değişmektedir, bulunduğunuz yerdeki program hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki SSS bölümüne bakın. https://adwords.google.com/support/select/professionals/bin/answer.py?answer=12242&hl=tr.

EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika)ülkelerindeki üçüncü taraf hesap yöneticileri En İyi Uygulama Fon programı aracılığıyla hesap performansına dayalı bazı mali özendiricileri almaya hak kazanabilirler. Bu programla ilgili daha fazla bilgi edinmek için https://adwords.google.com/support/select/professionals/bin/answer.py?answer=29969&hl=tr sayfasını ziyaret edin.

Google Reklam Profesyonelleri programında Yetkili Kişi veya Yetkili Şirket olmanın şartları nelerdir?

Yetki kazanmak için Google Reklam Uzmanları Sınavını geçmek, birbirini izleyen minimum 90 gün süresince en az bir AdWords hesabı (sizin hesabınızın dışında) yönetmek ve birbirini izleyen minimum 90 gün süresince hesap harcamasını en alt düzeyde tutmak gibi belirli ölçütleri sağlamalısınız.. Şirket Yetkisiyle ilgili şartlar Kişi Yetkisiyle ilgili şartlardan farklıdır. Ölçüte ilişkin tam liste için lütfen https://adwords.google.com/support/select/professionals/bin/answer.py?answer=12241&hl=tr adresini ziyaret edin.

Sınava girme, ekibinizi eğitmek için Öğrenim Merkezimizden yararlanma ve sınava hazırlanmayla ilgili bilgi edinmek için lütfen https://adwords.google.com/support/select/professionals/bin/topic.py?topic=182&hl=tr adresini ziyaret edin.

- Nasıl başlayabilirim?

İlk işlem, ücretsiz Müşteri Merkezim (MM) hesabınızın kurulumunu gerçekleştirmektir. Bu hesap, yeni ve varolan AdWords hesaplarını tek bir arayüzle ve hesap girişiyle yönetebildiğiniz ana hesap gibi çalışır. https://adwords.google.com/select/ProfessionalEnroll?hl=tr adresindeki programa kaydolarak yeni bir Müşteri Merkezim hesabı oluşturabilirsiniz.

Programla ilgili ayrıntıları aşağıdaki adreste bulabilirsiniz: https://adwords.google.com/support/select/professionals/bin/answer.py?answer=12240&hl=tr. Ek bilgiler için lütfen https://adwords.google.com/support/select/professionals/?hl=tr sayfasını ziyaret edin.

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bize [email protected] e-posta adresinden ulaşın.

Saygılarımla

Deniz Aydın

Google AdWords Ekibi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5