İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisi Hakkında Bir Soru ?...

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar
biliyorsunuz kurtlar vadisi yeni bölümleriyle 19 nisanda başlıyor
rtük onaylamış
youtube a da her bölümünün videosu konulacaktır
bizler youtube den alarak sitemizde yayınlarsak panafilm ile aramızda bir sorun çıkar mı hukuki olsun sözlü olsun

bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim

saygılarımla...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Tabi en doğrusu mail atman.Ancak şöyle bir düşünürsen youtube konulan videoları pana film koymayacak.Yani onlar izinsiz çekimler.Senin o izinsiz çekimleri yayınlamanda doğal olarak yanlış olur.

Youtube da pana film yayınlasaydı.Hiçbir şey olmazdı.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ben geç duydum çıkacağını (geçen gün ) bi koşuşum var domain almak için:D hepsi alınmış....Bende öyle yapmayı planlıyodum bişey olmaz sonuşçta ha video eklemişsin ha onu

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
merhabalar
biliyorsunuz kurtlar vadisi yeni bölümleriyle 19 nisanda başlıyor
rtük onaylamış
youtube a da her bölümünün videosu konulacaktır
bizler youtube den alarak sitemizde yayınlarsak panafilm ile aramızda bir sorun çıkar mı hukuki olsun sözlü olsun

bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim

saygılarımla...

Fragmanları koyarsan problem olmaz, bölümün tamamını koyarsan davalık olursun.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
iyide kendileri youtube a koyacaklarsa ne gibi bi sorun çıkabilirki

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ok teşekkürler
parça parça koysak birşey olur mu yani önemli anlarını

Parca parcada koyamazsin. Sadece fragmani koyabilirsin. Kurtlar Vadisi sitesi acan arkadaslar bilirler. Bundan 2 sene önce pana tüm kv iceren sitelere dava acmisti. Tüm siteleri kapattirmisti. Yine aynisini yapar.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
hımm youtube a sadece fragmanları koyacaklarsa ozman diziden bölüm bile yayınlasan sorun çıkarırlar hiç kalkışma bile (maile onay bile gelse yapma yarın birgün çok kişi gelmeye başlar göze batarsın mail bağlayıcı bişey değil)

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bildigim kadariyla Mail baglayicidir. Bir kere onay verirlerse bunu kabul etmek zorundalar.
Ha cok israr edilirse tatli dille cözülür ama dava acsalar dahi mail oldugu icin siteyi kapattiramazlar mantiken.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sorun olur mantıken. Beyaz show 3-4 hafta önce cezası nedeniyle yapilmamisti. 1 sene önce banu alkan'ın başka bir kanaldaki programda tokatlanmasıyla alakalı bir görüntüsünün yayınlanması sebebiyle davacı olmasından ötürü. Yani sende youtube imzalı bir görüntüyü yayınlasan bile senide bağlar bir şekilde.

World-Wide-Web

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence videoyu yayınlayan sitelerle uğraşmak yerine direk youtube iletişim kurarlar ki zaten öyle yapıyorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5