İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisinde neler oluyor?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Haberden Alıntı: :D
Cumhurbaşkanı Gül’ün oynadığı sahne şoke etti.

Bu Kurtlar Vadisi üzerinden söylenmeyen kalmadı. Film üzerinden ( Hikayeden ) birileri çıktı onlardan dedi, sonra onlar çıktı asıl onlardan dedi !

Önceden tarih üzerinden teoriler üretilirdi, şimdi film üzerinden üretiliyor...

:D Anlam veremediğim ilginç haberler, yorumlar var.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bence çok saçma olmuş o sahne garipsedim ben olayı, polat iskenderle nasıl olurda cumhurbaşkanının huzurunda görüşür, kaldıki bizim ülkemizin bu denli karanlık yönleri yoktur olamazda, evet devletlerin "derin" ibaresi altında örgütlenmeleri olabilir ancak bunları cumhurbaşkanı, genelkurmayı, başbakanı gibi dışarıdan yanlış anlaşılmalara maruz kalacak alanlarda göremeyiz, ne olur istihbarat birimi kendine bir örgütlenme kurabilir ve köşke gidecek tek şey evraklar olur abartı olmuş

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Rabbime sordum iskender kebap dedi.

katalogum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bu sorunun cevabını merak ediyorum. bi türlüde isin icinden cıkamıyorum. yakında kokusu cıkar.gerci herkes diziye laf ederken bile ben savunurdum ama son bölümlerde artık ben bile kızıyorum.10 saat dizi anlattıkları bisey yok.karı kız davasına girdiler cortladılar :)

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dizi başlarken ne yazıyor arkadaşlar.
Bu dizideki olaylar ve şahıslar tamamen hayal ürünüdür.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dizi başlarken ne yazıyor arkadaşlar.
Bu dizideki olaylar ve şahıslar tamamen hayal ürünüdür.

abdullah gülü koymadıkları kalmış.tip filan aynı.o yazıyı koyarak legalleştiriyolar yaptıklarını,kurtlar vadisinin güncel olayları ele aldığı bir gerçek.

kurtlar vadisi pusu tamamen saçmalıklar üzerine kuruldu.aptal saptal aşklar izliyoruz,bide polatın hesabı ödetmem diyip çekip gitmesi ve olağanüstü bir kroluğunu izledik.gülmekten öldüm.
ara sıra espri yapmaya çalışıyolar şu tuncayın yanındaki deliyle bide.adam gibi dizi kalmadı türkiyede.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu dizinin senaristleri o kadar saçmalamaya başladıki izleyicileri eşşek yerine koyuyorlar. Forumlarında hiç bir eleştiri kabul etmiyorlar (özellikle senaryo hakkında). Kurtlar vadisi ilk bölümünden 100 bölümüne kadar hazır senaryo ile başlamıştır ve bazı bölümlerinde güncel konulara deyinilmiştir. Fakat kurtlar vadisin'den sonra pusu haftalık senaryo ile ayakta tutulmaya çalışıyor. Senaryolarda o kadar çelişki varki 4 bölüm önce yok dediklerini 4 bölüm sonra olabilir, yapıyor ve bir kaç bölüm sonra kabul ettirmeye çalışıyorlar.

Örnek olarak iskender öncelikle Devlet içinde çete olarak gösterildi emir aldıkları yer Üst düzey yetkililer değil kendi içlerinde kurdukları ittafaktı. Fakat şimdi derin devlet olarak gösteriliyor. Ya bu adam daha 5 bölüm önce bir Orgenerali havada patlatmadımı. Cumhurbaşkanı bu adama nasıl bi görev verebilirki ?

Yıllardır forumlarında üyeleri eski oyuncıları görmek istiyoruz diyor (Abidin, Safiye vs.) kim tınlıyorki ? Tınlamamalarının nedenide kesinlikle maddiyat. Dizinin içeriğine bakılırsa herşeyden tasarruf ediliyor (Polatın ofisi hariç). Bu kadar çok para kazanıp bu kadar cimri olan bir ekip daha görmedim.

Not: diziyi çok sevdiğim için ağır eleştiriyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5