İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kuş Gribi Dosyası !

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel düşünce. İçeriğine yakın olduğu için Google dan iyi hit alabilirsin.

Konu dışı: Sol bloktaki AdSense için başka renk denemeni öneririm. Yazılar zor okunuyor ve birazda kötü duruyor açıkçası. Açık tonlar deneyebilirsin. Reklam etrafındaki çizgileride arka fonla aynı renk yaparsan o blokta daha güzel duracaklardır bence.

Kolay gelsin..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
evet reklam etrafı çizgi renkleri değişebilir denerim. ama blok olarak renk değişikliği sitede olumlu sonuçlar doğurmadı..
hit sorunum da yok amaç bilgilendirme ve tartışma.. merak ettim burada neler çıkacağını!

sağol..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pigeon' Alıntı:
evet reklam etrafı çizgi renkleri değişebilir denerim. ama blok olarak renk değişikliği sitede olumlu sonuçlar doğurmadı..
hit sorunum da yok amaç bilgilendirme ve tartışma.. merak ettim burada neler çıkacağını!

sağol..
Yok renkten kastım Adsense yazı rengi. Siyah yerine daha açık bir renk olabilir.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ya ben zaten bıktım uğraşmaktan ne yapsam / buraya ne versem aynısını başka yerlerde sürekli görüyorum.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ben biraz yazayım onun üzerine tartışırız belki :

Kuş göçleriyle virüsün ülkemize geldiği genel kanı olsa da dünyada göçmen kuşlarla virüsün yayıldığına dair bir kanıt henüz yok.
ama öyle olduğunu varsayarsak göç yolları üzerinde diğer noktalarda - ülkelerde bu virüse hala rastlanmamıştır. peki bu kuşlar gökten zembille bir tek bizim ülkemize mi iniyor da G.D asya dışında çıkmıyor?

diğer bir konu da Ağrıda bir köyde ilk olarak görülen virüs 2 gün içerisinde Türkiye'nin birçok farklı noktasında birden nasıl çıkabiliyor?
bu yetkililerin ihmali / saklaması ya da başka bir sebepten olabilir mi?

M

Maksim

Misafir
Hastanede, konuyla ilgili yazıda kuş gribinin normal şartlarda insana bulaşmadığını okudum, komplo düşünceni biraz zayıflatmıyor mu?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
evet şu ana kadar virüs insandan insana hiç geçmemiş ve hala geçmiyor ancak 2 gün önce gazetelerde virüsün şekil değiştirdiği açıklandı.
ben komplodur demedim sadece fikirlerinizi almak istedim.
zaten insandan insana geçse 250 milyon insanın ölümünden söz ediliyor.
bu olanlar bile ekonomimiz için çok büyük yaradır.
bu arada tamiflu ilacı Donald Rumsfeldindir. bunu da ekleyeyim..

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maksim' Alıntı:
Hastanede, konuyla ilgili yazıda kuş gribinin normal şartlarda insana bulaşmadığını okudum, komplo düşünceni biraz zayıflatmıyor mu?
Bu bir virüs olduğu için kesinlikle insandan insana bulaşmaz diyemeyiz, çünkü virüsler devamlı mutasyon geçirir, şimdi bulaşmıyor ama sonrası için garanti vermek mümkün değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5