İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kuzenimi vurdular

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/4577503.asp?gid=48
dün gece saat 24 sıralarında biri salak salak etrafına ateş ederken yanlışlıkla (kazaen :( ) kuzanimi başından vurmuş çocukçaz ah bile diyemeden olduğu yerde can vermiş odasında.
Az önce geldim bursadan kara toprağa verdik gülümü bu ayın 22 sinde 22 yaşına girecekti kazaen insanların öldürüldüğü bir memlekette sessizce çekti gitti.
polis kaza diye tutanak tutmuş nasıl kaza olur yahu!!!!!!!
burası atış poligonumu? adam evinde bir serseri kurşuna gidiyor nedir bu ya
önüne gelene devlet üç kuruş vergi alıcam diye silah veriyor sonra herifler kazaen adam öldürüyor idari para cezası alıp salınıyor
yazı çok yazık gençliğine doyamadan bir genci yediler

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah rahmet eylesin ve ailesine Allahtan sabırlar dilerim. Ne yazık ki hayat pamuk ipliğine bağlı, öyle ya da böyle bir şekilde ölüp gideceğiz. Neyin nereden geleceğini asla bilemiyorsun.

Ben Bursa'da oturuyorum, haberi yanlışlıkla vurulmuş şeklinde duydum. :(

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah sizlere bol bol sabır versin.
dilerimki o kişi de bir gün başka magandanın kazasının kurbanı olur

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Başınız Sağolsun. Allah hepinize Sabır versin..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başınız Saolsun... Allah sabır versin...

evde bile duramıcaz artık yazık gerçekten hadi sokaklardan korkuyorduk it kopuk doldu diye şimdi evlere kadar ulaşıyorlar :(

Mekanı cennet olur inşallah

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ALLAH gani gani Rahmet Geride Kalan Ailesi Ve Arkadaşlarına Sabır İhsan eylesin BAşınız SAğolsun :(

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ALLAH rahmet eylesin
hürriyet gazetesi' Alıntı:
Yakalanan Mustafa Ç, ifadesinde, "Amacım, Ahmet Tekin’i vurmaktı. Nihat, merakının kurbanı oldu" dedi.
adamın verdiği cevaba bakarmısınız

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
allah rahmet eylesin...

ne desek az bu maganda için. insan görümününde bir sürü yaratık var toplumda...

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağ olsun arkadaşlar bu gariban öksüzdü annesiyle ablasına babalık yapıyordu şimdi çınar ağcının altında yatıyor mütaalasını yapmak bizlerin haddine düşmez ama böyle adice öldürülmesi çok zorumuza gitti adam vurduğunda alkol yomuş ama birisi akıl vermiş sanırım ondan sonra içmiş

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"Merağının kurbanı olmuş" Bu cümle çok önemli sırf bunu söyledi diye bu adam idam edilmeli. Sanki şeker dağıtıyor da bu bu nedenle bunu aldı diyor.O çocuk birdaha yaşayamayacak umarım kendi sonu da böyle olur desek de neyse..

Allah Rahmet Eylesin..

CANIBEYAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah rahmet eylesin, Başınız sağolsun. Çok acı bir sınav. Allah sabır versin.

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben memleketteyken de sürekli bizim mahallade neredeyse her hafta birileri çıkar caddede ateş edip durulardı havaya ara sıra cama çıkar bakardım ne oluyo diye ama hep bilindik manzara kendilerini birşey sanan bir kaç zibidi , kafalarına birşey atmamak için zor tutardım kendimi. bence sokakta ne olursa olsun havaya da atsa isterse açık arazi olsun yine de ateş etmek suç sayılmalı hatta hapis cezası olmalı. (belki vardır bilmiyorum ama) polislerinde biraz bişey yapmasını istiyorum saatlerce aynı yerden ateş atıp dururdu mesela bi grup hiç polis gidip de ne yapıyosunuz kardeşim diye sormadı. Bu da rezillik bana göre.

Neyse kardeşim başın saolsun ,mekanı cennet olsun kardeşimizin.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
başınız sağolsun...

silahlanma sürüdükçe maalesef daha çok görücez böyle magandaları ve böyle olayları :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5