İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Libre Office / Ücretsiz, Kaliteli ve HIZLI / Microsoft Ofis dosyalarınıda açabiliyor

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
LibreOffice_Initial-Artwork-Logo_ColorLogoContemporary_500px.png

Evet başlıkta özetledim. Microsoft Ofis dosyalarının tamamını kusursuz şekilde açıyor, lisans bedeli ödemenize gerek yok ayrıca çok hızlı açılıyor.

Eğer hala korsan yazılım kullananlar varsa kesinlikle bunları silip atmalarını öneririm. Libre Office fazlasıyla hızlı ve tüm ihtiyaçları eksiksiz şekilde karşılıyor. Eğer bir işletme sahibiyseniz ve lisanslama konusunda sorunlarınız varsa PARA ÖDEMEYİN, bu yazılımı deneyin ve tüm arkadaşlarınızında faydalanmasını sağlayın.

Yükleme yapmak isteyenler için (Multi Language / Birden fazla dil seçenekli)
http://download.documentfoundation..../win/x86/LibO_3.4.3_Win_x86_install_multi.exe

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
OpenOffice biraz daha hantal, Libre hızlı, daha az kaynak tüketiyor.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ayrıca Libre ofisin sevimli bir hali var, OpenOffice ise çok ciddi ve soğukk :O

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Evet ama kullanılabilirlik nasıl ?
Mesela bir csv dosyasını düzgün görüntülüyor mu acaba ?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Open office'nin amca oğlu, ubuntuda yerleşik olarak verildiği için bir popüleritesi olacak gibi görünüyor. Birde çokta farkı yok gibi geliyor bana performans bakımından.

Bu ürün The Document Foundation tarafından Telif hakkı 2000, 2010 Oracle ve/veya onun iştiraklerine ait olan OpenOffice.org'u temel alarak üretilmiştir.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Performansıda iyi uyumluluğuda.. OpenOffice de bazı kaymalar felan oluyordu bunda sorun yaşamadım hiç hızıda gerçek anlamda çok iyi ya.

Bunu kullanıcılar tercih etmeye başladığında eminim Microsoft, ofis programının fiyatını indirmeye yada bedava dağıtmaya başlayacaktır.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Tavsiye ederim.Bomba bir program uzantı olarak istediğn formatta alabiliyorsun.Sunu da mesela hem ppt hem pptx gibi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5