İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

linkz nedir? bilen varmı?

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Linkz sitenizin içinde geçen spesifik kelimelere link veren bir tür yazılımcı kuruluş..
Örnek sitenizde Havayolları geçiyor Aynen benim yaptığım gibi o kelimeye javascript ile bir kod veriyor insanlar üzerine gelince o kelime ile ilgili sponsor bir bağlantı çıkıyor ona tıklanırsa sizde para kazanıyorsunuz...

Umarım sorduğunuz budur..
Ödeme alan varmı nasıldır nedir ne değildir bunu da isterseniz kullanan arkadaşlar söylesin..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
LINKZ teknolojisi web sitelerinin içeriklerini okumaya olanak sağlar. Böylelikle önceden belirlenmiş anahtar kelime parlatılır. Mouse'un oku, kelimenin üzerinde bir süre bekletildiğinde, farklı bir kutucuk yani alternatif reklam alanı açılır. LINKZ alanı dışında, reklam kutusunun herhangi bir yerine tıklandığında ise kullanıcı reklamverenin belirlediği adrese yönlenir.

Bu Reklamz.com veya zapmedya.com gibi bir reklam firması cogunluk belli içerik sahibi veya hiti ve üyesi olan siteleri tercih ediyorlar

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
reklamz.com ile bağlantısı var sanırım. Tasarım şekli benziyor. İçeriği hakkında tam bir bilgim yok

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Guvenli bir yerdir. Icerik sahibi bir siteniz olmasi uyelik surecinden avantajiniz olabilir. Forum tarzi sitelerle pek yaklasmayin, tercih edilmiyor.

Erhantez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Text reklamda click başı 10c
Video reklamda click başı 20c veriyor.

500$ biriktirdiğinizde ödeme yapıyor.

Erhantez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben 1,5 aydır üyeyim. Benimkisi ciddi bir otomobil sitesi bilgi almak için aramıştım baya ilgilendiler. Telefon ile ulaşmanı tavsiye ederim. Yalnız dikkat ettiğim kadarıyla kişisel sitelerden ziyade daha çok portal tarzı siteler ile çalışıyorlar.

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belli bir kalitenin üzerinde siteleri tercih ediyolar.Bu yüzden üyeliğinizi kabul etmemişledir yoksa üye alımı açık.Ben başvurmadım bile.Hitim de içeriğim de yeterli değil.

Erhantez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İş veya bu tür konularla ilgili IM programı kullanmıyorum.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sporx.com falan gibi büyük yerlerle çalışıyorlar.. eğer siteniz kaliteli değilse (burda önemli olan sadece hit/dmoz/google indeksi gibi şeyler değil..) hiç başvurmayın bile..

iLgisiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıkcası pek umrumda değil alıp almamaları ama reklam seçeneklerinin hoş olması iligimi çekti.

sitemin kaliteli olduğuna inanıyorum =)

sancez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildiğim kadarıyla popüler siteleri takibe alıp kendileri teklif götürüyor. Şuan için böyle.

samann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamz ve linkz alanlarının kıralıdır.

Üye almaları biraz zor çok fazla inceliyorlar ama üye olduktan sonra gerçekten iyi kazanıyorsunuz.

excy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üye alımı belli kategorilere göre değişiyor.
Örneğin şu sıralar teknoloji içerikli site alımı yok bildiğim kadarıyla.

Tecrübelerime göre adsense'le karşılaştırıldığında onda bir gibi bir tıklama oranı var. Yani günde 100 adsense tıklaması alıyorsanız, 10 kadar da linkz alıyorsunuz.

Minimum 500 dolar ödeme yapıyorlar, bu yüzden sağlam bir siteniz yoksa ilk bir kaç ay unutun ödeme almayı.

Bir de reklam veren firmaların bir çoğu şikayetçi, yeterli geri dönüş alamıyorlarmış..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5