İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Loaf Bread Paypal Önemli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fmerit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu foruma bir türlü üye olamadım.
Şimdi üye oldum ama mesaj yazamıyorum. Forumda sözü edilen loaf bread denen üye beni de dolandırmıştır. 800 dolar paypal param vardı. Bozacağını söyledi. Bugün 15 gün oldu hala kendisine verdiği telden veya msnden ulaşamıyorum
yazan üyeler bana da iletişim bilgisi versin

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ah kardeş keşke daha önceden haberimiz olsaydı geçmiş olsun sanada

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fmerit gerekli bilgileri msn üzerinden iletişime gecersen sanada ulaştırırız msn adresini bildir

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
loaf bread konusu baya cok acılacaga benziyor.
dolandırılan ve magdur olan arkadaslar Geçmiş olsun en yakın polis karakoluna basvurunuz. 2 satır dilekce ile hakkında suc duyrusunda bulunmanızı tavsiye ederim . magdur olan arkadaslar birbirlerine yakınsa toplanım topluca suc duyrusunda bulunursanız kısa zamanda sonuc alacagınızı inanıyoruum. tekrar geçmiş olsun

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Suç duyurusunda bulunuldu; başına gelenler de aynısını yaparsa sonuca ulaşırız.

tdnem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel olucak sonucu 4 gözle bekliyorum... rahat rahat paypal bozup bozdurabilicez buradan çıkacak sonuçla birlikte..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
üye süresiz uzaklaştırılmıştır konuyu kitliyorum dava sonucuna göre tekar konu açabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi