İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Local ADsense

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normalde 192.168 local den siteyi test ederken ADsense reklamları çıkmaz. Ama hotel reklamlarıyla uğraşıyorum. Gıcık bir olay resmen. Alt alta 2 tane 5 lik kare reklam koyuyorum full reklam çıkıyor. Siteyi upload ediyorum server da kayboluyor resimler.

Hiç huyum değildir ama kendi reklamıma tıklamamak için zor duruyorum. Acaba kaç paralık reklamlar? :p

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tıklayan kişinin yaşadığı ülkeye göre değişiyor. isviçreden biri sözkonusu hotel reklamlı siteyi gezerse türkiyedende aynı anda biri aynı siteye girerse aynı reklamları görmez, muhtemelen türkiyede yaşayan daha ucuz reklamlarla karşı karşıya kalır.

ama gelirler memnun edecek kadar iyidir, kişisel tecrübelerime göre :p

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapıcaz artık birşeyler ama local de çıkması saçma hadi. Localde gözüken reklamın hostta gözükmemesi daha da saçma.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Yapıcaz artık birşeyler ama local de çıkması saçma hadi. Localde gözüken reklamın hostta gözükmemesi daha da saçma.
haklisin. ama bazen biraz zaman vermelisin, en gec 24saat sonra halen gözükmüyorsa o zaman bir "problem" olabilir. bende bazen upload ettigim sayfalarda adsense görülmüyor, bir iki hit'ten sonra cikiyorlar.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bilgisayarının ismini "hosting" yap localde hosting reklamları çıkıyor.adsense olayı entresan bişey :p

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallahi çok merak ediyorum ne kadar veriyor diye. Hiç sevmediğim birşey olmasına rağmen tıklamak istiyorum ama tıklanan server i 192.168 olarak gördüğü an atarlar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5