İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

logo ihtiyacı

F

fenerli

Misafir
Yeni yılda açılması planlanan www.webmuster.net web sitesi için özgün bir logo ihtiyacımız var, logoda renk sınırlaması yok, tek husus yazı temelli bir logo olmayacak, bu ilan 30 Aralık a kadar geçerlidir.

www.webmuster.net nedir ?
webmaster(anlamını herkes biliyor zaten), must(gerekli), muster(toplanmak,bir araya gelmek) kelimelerinin birleşimi ile "webmasterların toplandığı yer" ifadesi elde edilmiştir. webmuster.com adresi için görüşülmüş, fakat yüksek bir ücret talep edildiğinden .net uzantılı domain alınmıştır.
webmuster.net de amaç öncelikle freelance (serbest) çalışan webmasterlar ve bu konudaki iş talepleri için bir merkez olması, siteye kayıt olan webmaster ve iş talepleri mümkün mertebe gözlem altında olacaktır. Umarız faydalı olur.

F

fenerli

Misafir
Özetlemeye çalıştığım konuya uygun bir logo henüz bulunamamıştır, bu ay (ocak) sonuna kadar süre devam etmektedir.
Gönderilenlerin hemen hepsi templatemonster gibi sitelerdeki uygulamaların üzerinden yapılmış taklitlerdi.

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çözemediysen senin sorunun

deeper' Alıntı:
Ben bu işteyim diyerek kendini tatmin ediyosun gibi;)
Bununla webmuster'ın ne alakası var çözemedim?

alaka kurmak için biraz grafik zekası gerekli

neyse vaktim yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5