İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Logo Tasarımı

ocaliptus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Arkadaşlar bir web sitem var, siteye uyumlu profesyonelce bir logo yaptırmayı düşünüyorum 20-25 ytl bütçem var. İstediğim logo vektörel bir çalışma olup kesinlikle hazır logo şablonlarından uyarlanmamalıdır. Tamamen özgün olmalı. Aradığım kriterlere size uygun ise referanslarınızla bana pm ile ulaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler İyi Çalışmalar.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hıım doğru hatırladım.Ancak işte özgün vs diyosan paraya kıyacan.Eminol ben sitelerimin logosu için ne kadar zaman harcadığımı anlatamam.
Çok fazla önemli bence.Ancak şu iyi bilinmeli bedava yada logo yapılır 1000 liraya da .Bilmeyene ikisi de logo.

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
profesyonelce bir logo yaptırmayı düşünüyorum 20-25 ytl bütçem var.

Öncelikle profesyonel bir logo 25YTL'ye olmaz. Bunu bilmelisin.

yok be dostum...adam başka topikte pr4 için logo yapıyordu

Bu profesyonel logo olmuyor, genelde banner yapmak gibi bir şey oluyor bir grafik ona bağlı tipografi oluyorsa oluyor. Ya da alevli yazılar işte...

Bilmeyene ikisi de logo.

Hakikatende öyle.
Bu konuyu bozmak istemem ama demek istediğim hem 25YTL verip hem profesyonel logo istemek kendini kandırmaktadır :) Şu an biri çıksa yapıyorum dese onun yaptığı %99.9 "profesyonel" olmayacak. Göreceli bi kavram, ama çok göze batıyor... Hem sizin profesyonellikten ne anladığınıza, hemde işi yaptırdığınız kişinin ne anladığına bağlı. Neyse polemik yaratmak istemem sürç-i lisan işlediysem affola.

Saygılar...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
@deeper dostum...ben orda latife yaptım...beni tanımadan sakın bu konularda bana bilgi vermeye çalışma...;)

ocaliptus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Piyasayı bilmediğim bi kesin. Tüm konuyla ilgilenip mesaj yazan arkadaşlara teşekküler fakat konu iyice dağılmış neyse ama boş konular yüzünden dağılmamış. Ben biraz daha fiyat v.s yükseltmeye çalışayım...

Teşkkürler İyi Çalışmalar.

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir arkadaşımız (yeni açılan) bir televizyon kanalının logosunu 9,000 usd'ye yapmıştı. Başka bir arkadaşımız ise domain karşılığı logo yapmıştı,
evet gerçekten ikiside logo :d

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet sanırım bu bir çok alanda var,
Örneğin fabrikatör web tasarımına 1000 lirayı çok görür en basit bir reklam afiş el ilanı vs ye adı reklam diyerek açar kesenin ağzını.
Yav o reklamsa site senin online büron Seni bilmeyen sitenden seni kafasında şekillendirecek..Sanırım butip şeyler oturana kadar olacak bunlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5