İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mail adreslerimiz orta malı oluyor

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Artık reklam uğruna insanlar herşeyi yapıyor. Bilmiyorum artık maillerimiz nerden bu adamların eline geçiyorsa (kim satıyorsa!) artık gelen kutusunun afedersiniz ama b*ku çıktı. Bunu yapanlar hakkında siz ne düşünüyorsunuz . Benim baya canımı sıkmaya başladılar !

R

RadoyNet

Misafir
Türkiye'de bu konuda bilinçlenmeler oluşmaya başladı, eğer ispat edebilirseniz gidin suç duyusunda bulunun. Bakalım bir daha yapabiliyorlar mı.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Sürekli farklı maillerden host kampanyaları , e ticaret sitelerinden mail geliyor

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
şu sıralar bi jigolo muhabbeti bir se. partner siteleri çıldırtıyorlar resmen insanı listeden çıkar diyorum kaileye bile alınmıyor paso spam bi çözüm bulmak lazım açıkcası

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Sürekli 2011 win reklamları yalanları dolanları geliyor. Önemli bir mail bekliyorum eve geliyorum bir bakıyorum 3o tane mail. Ha tamam geldi diyorum. Bir bakıyorum yukardan aşağıya rezalet.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5