İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mail dağıtmak istiyorum..

oruccim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar..
Ben web sitemden ücretsiz mail dağıtmak istiyorum.
Bunun için yapılmış basit bir script arıyorum. (mantığı kavramak ve geliştirmek için)
Php ile yapılmış olursa iyi olur ama olmassada sorun değil.
Bildiğiniz işimi görecek mail scriptlerinin isimlerini verebilirseniz sevinirim.
İyi günler

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mail dağıtmak zahmetli bir iş olacağından bunu bir scriptle kendi sunucundan yapmak yerine live.com'un verdiği hizmeti kullanabilirsin. Hem bu sayede gerçek bir mail hizmeti gibi olur. Başvuru adresini bilmiyorum ama bu forumda vermiştir mutlaka birisi, arama yaparak bulabilirsin.

Yok illa ben kendi yazılımımı kullanacağım diyorsan hotscripts.com'dan araştır derim. varsa orda vardır. (hive mail vardı benim bildiğim ama ücretli olması lazım)

oruccim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevabınız için teşekkür ederim.
Evet live'ın hizmetinden haberim var ama kendim birşeyler yapmak istiyorum.
Hotscripts'e bakıyorum ancak çok alakasız ve detaylı şeyler var.
Önerilerinizi bekliyorum

FRO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar..
Ben web sitemden ücretsiz mail dağıtmak istiyorum.
Bunun için yapılmış basit bir script arıyorum. (mantığı kavramak ve geliştirmek için)
Php ile yapılmış olursa iyi olur ama olmassada sorun değil.
Bildiğiniz işimi görecek mail scriptlerinin isimlerini verebilirseniz sevinirim.
İyi günler

bende birtane script vardı ama sadece mail atabiliyorsun mail alamıyorsun güzel bir sitil li idi bulabilirsem pm aracılığı ile linki gönderebilirim

oruccim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende birtane script vardı ama sadece mail atabiliyorsun mail alamıyorsun güzel bir sitil li idi bulabilirsem pm aracılığı ile linki gönderebilirim

Teşekkür ederim gönderme işini yapabiliyorum zaten. Alma ve mimetype konusunda sorunlarım var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5