İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Malumunuz 14 Subat

Z

zeynelkoc

Misafir
bizi alaşşağı ettikleri kesin acaip bi düşüş var bugun mp3 sitelerinde : )

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu balca.net bu bandı nasıl buluyor anlamıyorum hemde türkiyede hemde full resim dolu sitesi :p hemde hiç reklam alamıyor.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sevgilisi olan olmayan herkesin sevgililer gününü kutlarım. Özel günleri kutlamayan ve de sevgilisine hediye almayan erkekleri de kınarım :p

Sevgililer Gününüz Kutlu Olsunnnn

T

Turkyurdu.org

Misafir
Hangi birine alacagiz. Allah askina . Sizde hak verin. Seven adam zaten alir o ayri:)

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bitanecik ilk göz ağrıma ram alcaktım 14 şubatta vazgeçtim ay sonu yanına laptop olan kardeşini getircem :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Simdi :
Mahalleden bir komsu kizi var..
Ortaokul okurken cıkmaya baslamistik. 1 Yıl kadar sürdü. Ayrıldık, barıstık, ayrıldık, barıstık, ayrıldık, barıstık. Sonunda ayrıldık ; derkeeen Ben askere gittim. Izine geldim. Görüstük ve bana cok sicak davraniyordu. Izin dönüsünde arkadasin telefondan ilanı ask ettim ama ismimi vermedim. Kimsin felan diye mesajlar attı cevap vermedim. En sonunda dayanamadim hayatinda en cok sevdiğin Kisiyim dedim.
O zaman sen Erhan'sın dedi. (Ismim Erhan) ..
Dogru dedim. Yine cıkmaya basladik. Çıkmaya diyorum ama hic cıkmadık. 2 Ay öyle sürdü ve ben henuz askerden gelmeden ayrıldık.
Ailelerimizin arasi oldukca iyi. Bende kizi gorunce konusuyorum. Gecen aksam Icki iciyorduk. Sunu bir arayayim dedim. Neyse aradim konustuk vs vs derken telefonu kapattim. Mesaj yolladı. "Moralim cok bozuktu düzelttin canim" diye felan. Derken ben ona, o bana yazismaya basladik. Sonra birtanesi oldum, canisi oldum, bebeği oldum felan :)
Bugün arayacaktim : Kendi kendime dedimki o beni arasın. O Beni aramadan caaaanım 6220 telefonum yere düstü. Yerde ne vardı dersiniz. Asit, kostik, siyanur, nikel, krom.. Bu saydıklarımın sıvı hali. Dolayısıyla telefon bozuldu. Aramadım kızı. O beni aradımı bilmiyorum. Sonuc olarak telefon garantili olmasına ragmen "Telefonun suye düsmesi" garanti kapsamına girmedigi icin Telefonu tamire verdim. Ortalama 35 / 40 YTL Tutar dediler bakalım. Ne olacak.
Bu arada sizinde sevgililer gününüz kutlu olsun :D

Eheuheu Ne yazarmısım bea :) Yasaninca Yaziliyor iste..

S

SempatiX

Misafir
Herkesin sevgililer günü kutlu olsun. Benim ilişkim malum kısa bir süre önce bitti :(

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Cep telefonun bozuldu diye aramadın mı yani? Ah bu erkek milleti ahhhhhhh! Başka telefon yok mu etrafta ya? Jetonlusu var kontürlüsü var var oğlu var yani ayıp.

sempatix sen de üzülme ben kutluyorum senin sevgililer gününü bak moralin bozulmasın :)

bugün hiç gurur onur falan yapmayın gidin arayın görün ne biliyim konuşun hediye alın alamıyorsanız çiçek alın ama mutlaka hediye verin sevgilinizeeeee :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
pembekedi' Alıntı:
Cep telefonun bozuldu diye aramadın mı yani? Ah bu erkek milleti ahhhhhhh! Başka telefon yok mu etrafta ya? Jetonlusu var kontürlüsü var var oğlu var yani ayıp.
Az once netten Sms attım. Daha ne yapim. Hep erkek milleti diyorsunuz. Sanki kız milleti sütten çıkmış ak (kaşıkmıydı) ne öyle birsey iste :D
Feministmiyiz neyiz :)
elmasgunes' Alıntı:
"S" "S" "S" "S" "S" :D

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ferhat abii sen takma boş işler onlar aşmaz seni onlarr sen caramio ye mp3 çek :pPppp

Z

zeynelkoc

Misafir
ya asılında onlar olmadan olmuyor ama onlar olunca da olmuyor işte böyle kısır bi döngü : D bazılarına boş gelebilir ama ileride görürüm sizi : )

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunca yıldır onlarca kişiyle beraber oldum fakat hiç sevgililer gününde sevgilim olmamıştı. dün oldu. fazladan bir hediye alışverişi dışında diğer günlerden bir farkı yoktu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi