İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Manyak Domain Yakaladim

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada siteye simdiden reklam vermek isteyen varsa haberim olsun, 1-2 güne kalmaz hit yağacak çünkü

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
pr 3 olan bir sitem var ? banner exchange veya text şklinde olabilir mi ?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gördügünüz gibi takvim yayinlamadim sirf telif hakki nedeniyle, adamlarin sitesine link verdim ve haber niteliğinde sayfa yaptim ama arastirma yaptim türkiyede epey büyük siteler bile yayinlamis resimleri, sanirim bir yaptirimlari yok, site bu sekilde de hit alir nede olsa, ben daha cok pirelli takvimlerini sunan sitelere link vericem sanirim buda başımı ağrıtmaz, yok olmaz derlerse domain fiyatini verene satilik

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekten güzel domain yakalamışsın :) siteyi adres cubuguna yazan çok olur sadece pirelli fabrikasından girseler zaten yeter hayırlı olsun.

S

Senbul

Misafir
Guzel domain ; hayırlı olsun.
Ayrıca geç kalınmıs diye birsey sozkonusu değil ; bu sene gecse birdahaki senesi var ondan sonrası var.
Pirelli takvimi gelenek ; bir yıl yapılıp bir daha yapımayan bir sey değil.
Bu domain icin gec diye birsey yok tam aksine gelecek var gelecek :p
illa reklam alınacak diye bir kuralda yok hersey paramı :D

D

doLob

Misafir
arkadas simdiden reklam vermek istiyen varmi diye sormus ondan onu soyledim.

ayrica bu kadar guzel domain olsa .com .net .org .info bunlardan en az biri dolu olur ama hepsi bosta

S

Senbul

Misafir
domain zaten .com :)
turkiye icin iyi iş yapar,yakında indexlenir "pirelli takvim" diye arandımı cıkacak ilk site olmasıda cok dogal ; akrep zaten optimize işlerini biliyor ; hit yağması cok normal bir sonuç olucak :p

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok bilen arkadaşlara duyrulur, site google tarafından indekslenmiştir, zaten yeni domainlerimi en gec 2 günde indeksletirim ben.

bir bakın bakalim ilk sayfada cikiyormus mu cikmiyormusmu

http://www.google.com/search?hl=tr&c2coff=1&q=pirelli+takvimi&lr=

pirelli takvim diye de ilk sayfada ayrica

su isleri tam öğrenmeden bence konuşmayın, 2 gün sonra domainin aldığı hiti de söyleyecegim ve uçuklayacaksınız...

sitede pirelli fotoğrafları yok , aksine pirelli sitesine link var, esas ve orjinal sitesini, pirelli kalkip da her ülkedeki takvim adiyla geçen domainleri alamazdi heralde, aklima geldi aradim ve bostaydi kaptim.

pirelli gelsin parasini versin alsin, yoksa alamaz

pirelli takvimi için yaklaşık 15.300 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,02 saniye

3 cu sirada ki bu yeni site oldugu icin bir sure sonra kafadan 1 ci

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
neye bu yarış anlamadım hiti olanda kendıne olmayanda kardeşim :)

D

doLob

Misafir
bu kadar onemli bisey olsaydi pirelli takvimi diye arattiginda 15.000 sonuc cikmazdi..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
illaki az sonuç cikmasi önemsiz olduğu anlamina gelmez, 3-5 ay once bir domain aldim ve aratildiginda 700 sonuc cikiyordu su anda ise 11.000 kusur sonuc cikiyor.

burda sidik yaristirmiyorum ayrica, oyle dusunler yanilir,
kolay gelsin herkese

ama sunu diyeyim cok aratilan kelimeler yerine az aratilan ve gelecek vaad eden kelimelere gore site yapin, bu pirelli icin soylenmedi bu arada

G

Geveze.at

Misafir
@AkrepList
Yanlis anlama sitene bir lafim yok ama bu konuda yetersiz bilgiye sahipsin.
Ilk basta sikayet üzerine domainin elinden alinacagi Allah in emri. Bunun tartismasini yapmiyalim. Zamanla anlasilir.
Domain satislarinda ilk önce gözönüne alinan Overture dir. Overture in anlamini sanirim biliyorsundur

pirelli nin overturelarina bakacak olursak
13983 pirelli
3874 calendar pirelli
377 2006 calendar pirelli

Kaldiki senin domain pirellitakvimi onun overture: SIFIR

Maksatim sidik yaristirmak degil biraz bilgilendirmek.

www.g-string.at nin sahibiyim.
G-String ayda kac defa araniyor biliyor musun?
Bilmiyorsan söyleyeyim
156390 g string
g-string.at sedo da satista. Suanda bu domaine burada 3.000€ verecek biri olursa yemin ederim satmam.

Buna Top Domain diyorlar. Ayrica Sedo nun Top Domain kriterlerinin icinde en azindan arama motorlarinda 1.000.000 dan fazla sayfa icermeli
15.300 nere 1.880.000 nere

Kisisel bir sayfa icin güzel, ama kac kisinin prilleri calendar ile ilgilendigi ortada.
Elestirilere acik olacagini tahmin ederekten bu yazimi yazdim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5