İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

marissoft hosting çalıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ismiyle 5 senedir tanıdığım ve sevdiğim ufuk yani marissoft hosting kendisinde barındırılan siteleri çalıyor. 2-3 ay önce hostuna aldığım bir sitemin db ve scriptini çalarak başka bir domainde aynı siteyi açmıştır. yanında da benim sitemden kendine link vermiştir.
2 gün önce sitemde bazı değişiklikler yaparken sayfamda gördüğüm linklerden durumu anladım maalesef.
bu sevdiğim çocuk msn ve buradan yazdığım öm lara hiç bir yanıt vermemiştir.

kanıt çok önemli değil, gerek de yok herkesin hakemlik yapmasına. durum ortada zaten. kendisi şahsıma konu ile ilgili hiçbir açıklama yapmadı, buradan yaparsa okuruz. inkar ederse kanıt da hemen koyarız.

yazık yani, bu kadar zamandır tanıdığın bir insanın böyle şeylere yeltenmesi..
diyecek birşey ben bulamıyorum. ama dünya küçük yeri yurdu belli. elbet bir tatile çıkarız..

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ismiyle 5 senedir tanıdığım ve sevdiğim ufuk yani marissoft hosting kendisinde barındırılan siteleri çalıyor. 2-3 ay önce hostuna aldığım bir sitemin db ve scriptini çalarak başka bir domainde aynı siteyi açmıştır. yanında da benim sitemden kendine link vermiştir.
2 gün önce sitemde bazı değişiklikler yaparken sayfamda gördüğüm linklerden durumu anladım maalesef.
bu sevdiğim çocuk msn ve buradan yazdığım öm lara hiç bir yanıt vermemiştir.

kanıt çok önemli değil, gerek de yok herkesin hakemlik yapmasına. durum ortada zaten. kendisi şahsıma konu ile ilgili hiçbir açıklama yapmadı, buradan yaparsa okuruz. inkar ederse kanıt da hemen koyarız.

yazık yani, bu kadar zamandır tanıdığın bir insanın böyle şeylere yeltenmesi..
diyecek birşey ben bulamıyorum. ama dünya küçük yeri yurdu belli. elbet bir tatile çıkarız..

ben zannetmiyorum öyle birşey yapacağını uzun zamandır kendisiyle çalışıyorum bence kanıtı koy görelim

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ufuk konuyu okuduktan sonra alan adını duraklatmış. siteyi kapatmış. bana hala herhangi bir açıklama yapmasa da bir yanlışlık, karışıklık olduğunu varsayıyorum.
konu benim için kapanmıştır.
ufuk sanırım bir açıklama yapmayacak. konuyu kaldırabilirsiniz.
teşekkür ederim.

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neye açtırdın neye kapatıyorsun.
Ufuk bey bunu yapmaz kendisine ulaşmanın tek yolu burasımı ve msn mi ?
Telefonu yokmu şaşıyorum sizlere.

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir kişi hakkında olumlu görüşte bulunuyorsan önce kendine bak.
-> http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=Kb.Com.TR&btnG=Google'da+Ara&meta=

bizim kadar domain adı barındırıpta hakkında en az olumsuz yorum olan firmayım.
ben kendime çokiyi bir firmayım demiyorum herhalde yükselişimiz size batıyorki bunu yazma gereği duydunuz.
Bunu yazınca demekki firmamız çok iyi ve kimse çekemiyor bunu anlıyorum.
Firmamızı övdüğünüz için size sonsuz tşk ederim.

wmduman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akineroglu

bizim kadar domain adı barındırıpta hakkında en az olumsuz yorum olan firmayım.
ben kendime çokiyi bir firmayım demiyorum herhalde yükselişimiz size batıyorki bunu yazma gereği duydunuz.
Bunu yazınca demekki firmamız çok iyi ve kimse çekemiyor bunu anlıyorum.
Firmamızı övdüğünüz için size sonsuz tşk ederim.

Sizin Kadar Domain Adı Barındırıpta Hakkında En Az Olumsuz Yorum Yapılan Firmasınız Öylemi?
Daha NameServeriniz Kendinizin Değil Böylemi Hizmet Veriyorsun Sen Müşterilerine?
Bir Firmadan Alıp Müşteriye Fiyatı Biraz Çoğaltıp Satıyorsun. Böyle Bilişim Hizmeti Olmaz.Ayrıca En Çok Domain Türkiye'de İsimTescil Barındırıyor. Avrupa'yı Bilmiyorum Ama Herhalde GoDaddy'dir.

Söylediklerimi Yanlış Anlama Bu Firman Hakkında Eleştiri Değildi Söylediğin Sözler Hakkında Eleştiriydi.

Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5