İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Maskproduction Internet Hizmetleri , International Trophy For Technology And Quality

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maskproduction Internet Hizmetleri , International Trophy For Technology And Quality (New Millennium Award) 2008 Ödülü’nü Kazandı.

Madrid merkezli uluslararası iş dergisi Editorial Ofice ve 112 ülkeden 7.500 şirket ve işadamı üyesi bulunan Trade Leaders’Club işbirliği ile teknoloji geliştiren ve kalite konusunda önemli başarılara imza atan şirketler tespit edilerek ödüllendiriyor.
Her yıl 112 ülkede 1.900 danışman tarafından gerçekleştirilen tarama sonucunda adaylar, genel olarak şirketlerin müşterileri ya da iş ortakları tarafından öneriliyor.

Uluslararası İş Dergisi Editorial Ofice ve Uluslararası İş Kulübü Trade Leaders’ Club tarafından bu yıl 29’uncusu düzenlenen TROPHY FOR TECHNOLOGY AND QUALITY (NEW MILLENNIUM AWARD) 2008 ÖDÜLLERİ İsviçre’nin Cenevre kentinde düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek.

DeepNot : 2007 yılı aynı kategorideki ödülü Otonom A.Ş almıştır.

Maskproduction ailesi olarak bizler,
Birlikte çalıştığımız yada henüz çalışma fırsatı yakalayamadığımız, siz müşterilerimize katkılarından dolayı teşekkür eder, Bu gururu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız

MaskProduction Internet Hizmetleri

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizleri yakından takip ediyorum,başarılı projelere imza atıyorsunuz,işlerinizde daima istikrarlı başarılar diliyorum...

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödülü almak için Cenevreye gidecegimiz günü sabırsızlıkla bekliyoruz.
zarfı ilk bulduğumuzda Cidden şaka gibi gelmişti.
ama gerçek olduğunu öğrendigimiz an Ciddi şok geçirdik.

inanılmaz derecede gururluyuz.
bilmeden bile bize katkıda bulunan + bulunmayan herkese çok teşekkür ederiz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5