İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mavidusler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar mavidusler arkadasi ariyorum..uzun zamandir goremiyorum..bir is icin gorusmem lazim..yeni nicklemi takiliyor? veya msn adresi falan varsa gorusuyorsaniz.lutfen aradigimi ona iletirmisiniz?

not: acil

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteleridemi kapanmis ne bulamadim..allah gostermesin basina birseymi geldi..kac ay oldu ne msn de nede maillere cevap vermiyor..ondan aldigim bir host vardi arada kapanip aciliyor;) tasimak istiyorum forumu ama kurarken ne sifre yazmis bilmiyorum;)

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim mesajim neden silindi acep buradan ?
Silen kisi, su sebepten dolayi silindi diye pm atmayi cok mu gordu? Ben tekrar yazayim. Eger silecek olursaniz, lutfen silme sebebini pm atiniz sayin moderatorler.

Zamaninda Mavidusler araciligi ile layeredtech'den server aldik. Mavidusler kendi serverinin parasini odemeyince, bizim serverde kapandi. Ayni panelde oldugundan dolayi. Biz Mavidusler in server parasinida odedik o zamanlar. Sonraki odememizi Mavidusler yapacakti. Fakat kendisi 150 YTL gibi bir paranin ustune yatarak kayiplara karisti. Bizi uzen 150 YTL olmadi hicbir zaman. Fakat sitelerimiz kapali kaldi. Kapali kaldigi surece (4 gun) 2000 $ kadar bir zarar soz konusu. Bunun disinda google'in indexlenen sayfalarimizi silmeside cabasi.
Bilginiz olsun.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Tunahan' Alıntı:
Benim mesajim neden silindi acep buradan ?
Silen kisi, su sebepten dolayi silindi diye pm atmayi cok mu gordu? Ben tekrar yazayim. Eger silecek olursaniz, lutfen silme sebebini pm atiniz sayin moderatorler.

Zamaninda Mavidusler araciligi ile layeredtech'den server aldik. Mavidusler kendi serverinin parasini odemeyince, bizim serverde kapandi. Ayni panelde oldugundan dolayi. Biz Mavidusler in server parasinida odedik o zamanlar. Sonraki odememizi Mavidusler yapacakti. Fakat kendisi 150 YTL gibi bir paranin ustune yatarak kayiplara karisti. Bizi uzen 150 YTL olmadi hicbir zaman. Fakat sitelerimiz kapali kaldi. Kapali kaldigi surece (4 gun) 2000 $ kadar bir zarar soz konusu. Bunun disinda google'in indexlenen sayfalarimizi silmeside cabasi.
Bilginiz olsun.
mesajını ben sildim. söylediğin iddialar senin başına gelen değil 3. şahısların başına gelenlerdi. kanıt olmadan yapılan bütün iftiralar silincektir. bu forumun kuralıdır.

donanım haberde bahsedilen ahmet uslu ile mavilim aynı şahıslar değil. birinin izmit te idi diğeri hatayda.

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st' Alıntı:
mesajını ben sildim. söylediğin iddialar senin başına gelen değil 3. şahısların başına gelenlerdi. kanıt olmadan yapılan bütün iftiralar silincektir. bu forumun kuralıdır.

donanım haberde bahsedilen ahmet uslu ile mavilim aynı şahıslar değil. birinin izmit te idi diğeri hatayda.
Simdi msn'e geliyorum tr.st.
Kanit istersen, onuda gosterebilirim.
Aynen bencede ayni kisi degiller. Fakat Izmit de olmayabilir Mavidusler. Orada oldugunu bilsem, bir dakika durmam Istanbul'da. Giderim gerekeni yaparim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Donanimhaber'deki kisi isim benzerligi saniyorum, Ahmet'in oyle bir numarasi yok ayrica Hatay'da da bulunmadi benim bildigim kadariyla, lutfen sagduyulu davranip mesaji degistirelim.

M

mavidusler

Misafir
bi gün burda adım dolandırıcı diye anılacak mı diye merak edip duruyordum, kısmet bugüneymiş.
konuya gelince:
önce en başından başlayalım:
gülşehri; forumun p.tesi açılır, yedeklerini alırsın. ezzi kredi kartından çekememiş, hafta sonuna denk geldiği için ödenemedi. mecburen p.tesiye kaldı.

layeredtech ile ilgili sorun:
layeredtech konusunda söz konusu server sahibi kadar ben de mağdur oldum, sonrasında bütün borcumu ödememe rağmen ne serverlarımı geri alabildim, ne de yedeklerimi. yine de bu konuda haksızım o ayrı konu. ama dolandırıcı değilim

2000 usd kaybettiğini söylüyor, bu rakam tamamen uydurmaca. kaldı ki ben zaten akabinde kaybettiklerinin bir kısmını yine onun yöntemleriyle ona kazandırdım. (o bilir ne olduğunu)

o sırada çok ciddi bir maddi açık vermiştim, sonrasında atlattım. atlattıktan sonra da borçlarımı ödedim. (ki bu forum mod'larından birisine de vardı, isim açıklamam yanlış olur, ama isterse kendisi açıklayabilir) eğer dolandırıcı olsam hiç umrumda dahi olmazdı. ama aynı dönemde cenaze gibi ciddi bir durumla karşı karşıya kaldığım için bazı şeyleri takip edemediğim doğrudur.

adım Ahmet Uslu. ve gerçekten de İzmit'de yaşıyorum.

Eteğinde taşı olanlar döksün, ama yargısız infaz yapılmasın

Uzun zamandır ne bu forumu ne de başka bir yeri takip ediyorum, sağolsun birileri söyledi de geldim. Şu an itibariyle ben cevaplarımı verdim, isteyen altına devam edebilir, çok da umrumda değil. Ama dolandırıcı değilim, olmayacağım da!

konu hakkında söz konusu şahıs buraya ahkam kesmek yerine mail atabilirdi, gülşehri şu an kullandığım maili bilmiyor ama kendisi biliyor. ben yine de yazayım: ahmetuslu[at]gmail[dot]com

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mavidusler' Alıntı:
2000 usd kaybettiğini söylüyor, bu rakam tamamen uydurmaca. kaldı ki ben zaten akabinde kaybettiklerinin bir kısmını yine onun yöntemleriyle ona kazandırdım. (o bilir ne olduğunu)

konu hakkında söz konusu şahıs buraya ahkam kesmek yerine mail atabilirdi, gülşehri şu an kullandığım maili bilmiyor ama kendisi biliyor. ben yine de yazayım: ahmetuslu[at]gmail[dot]com
1 - Günlük kazancım 300 $ + idi. Sende biliyorsun. 4 gün = 1200 $
2 - Google'dan gelen hitlerden günlük kazancım 100 $ + idi. Sende biliyorsun. Bu sayfaların tekrar taranmasının ne kadar zor oldugunuda bilirsin. Minimum 15 gün. = 1500 $

Mail olayına gelince. Ben ahkam kesmiyorum.

Lütfen mailleri hangi tarihte gonderdiğime dikkatli bakınız. Maillerin hangi adrese gönderildiginede bakınız lütfen.
Sep = Eylül.
Oct = Ekim.

Şu anda aralık ayının 18'i. Ortalama 2 / 2,5 ay olmuş. Bu mailleri neden yanıtlamadın o zaman ?
Beni msn listene eklemen için, senin için forumlarda bana böyle böyle yaptı dememmi gerekirdi ? -ki Bugüne kadar yazmamıştım bu konu hakkında hiçbirşey.
Lütfen şu mail olayını yanıtla. Ayrıca bana msn'de 2 haftadır nete girdiğini söyledin. Maillerine de baktıgını ancak olumsuz şeyler oldugu için cevaplamaktan çekindiğinide söyledin.
Bu mu arkadaşlık?

Parasal anlamda kendisi ile sorunum kalmamıştır.

ArKi

Mod.
Özel mesajlarınızı foruma yansıtmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5