İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mekkenin Fethi Varken Yılbaşı Neyinize!

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Arkadaşlar bugün tek özel gün Mekke'nin fethi oluşuyken herkesin aklında yılbaşı var.Nerde kutlasam kime ne hediye alsam telaşı var.Tehlikenin farkında mısınız?

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Asosyal olmak buymuş demekki, dışarda kıyamet kopuyor kafamı çıkarıp camdan bile bakmıyorum. :)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
31 aralık gecesi için ancak şu Hadis-i Şerif'i hatırlatabilirim.
"Kim bir kavmi taklit ederse oda onlardandır."
Hz. Muhammed (s.a.v.)

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Facebook'ta da böyle bir şey gördüm, hoşuma gitti:

Hindi: Seni Çok Kıskanıyorum,

Koyun: Neden ?

Hindi: Sen Allah'a Kurban Olurken,
Ben İçki Masalarına Meze Oluyorum !..

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yılbaşının kutlanması değil,nasıl kutlandığı önemli.Kendi halinde efendi gibi kimseye herhangi bir şekilde zararın dokunmuyorsa hiçbir sakınca yoktur.Sonuçta insanın asıl amacı deşarj olmak,bunu yapmak için herşey bahanedir.Bunun dışında olan herşey insanın kendi içinde hesaplaşması gereken şeylerdir sorgulamak bizlere düşmez.

S

Swat

Misafir
Acaba kaç kişi biliyor bugünün Mekke'nin fethi olduğunu. Birde Müslüman ülkede olduğumuz düşünülürse

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5