İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Metin2 Servere Oyuncu Çekmek Ve Gelen Oyuncuyu Oyunda Tutmak

muttalip31

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Metin2 Pvp Servere Oyuncu Çekmek:

Bildiğiniz Üzere Pek Çok Metin2 Pvp Serverler İle İlgili Forum Ve İnternet Siteleri Mevcuttur Ama Reklam Yapıpda Oyuncu Gelmiyor Diyenlerde Var Ve Belli Süre Sonra Sıkılıyor Ve Bırakıyor Başla Pvp Serverler Oynamaya Başlıyor.. Sizin İçin Çok Güzel Hit Ve Oyuncu Kazanabileceğiniz Bir EmekServerler Sitesi Hazırladık Bunu İçin yapmanız Gereken Sadece Kayıt Olup Metin2 Pvp Serverler inizi Tanıtmak Olacak Sitemize Geçelim EmekServerler Sitemiz Yeni Açılmış Olmasına Rağmen Günde +300 Giriş Yapmaktadır Tabi Zamanla Bu Çok Çok 4-5-6 Katına Çıkacaktır ... Yani Bu Ne Demek Sizin Oyuncu Kazanacağınız Anlamına Gelmektedir ... Metin2 Pvp Serverler inize Daha Fazla Oyuncu Demektir ...

İlk Önce Metin2 Pvp Server Neden Kurdunuz ?

Bunu Herkez biliyor Artık Serverler inizde Oynayan Oyuncular Bile Bunun Farkında Belli Bir Gelir Etmek İçin Kurduğunuzu!
Ama Biz Metin2 Pvp Server Kurduk Para Kazanamıyoruz Yada Az Kazanıyoruz Diyenler ;

Metin2 Pvp Server Kurduk Para Nasıl Kazanacağız ;

Çoğu Kişinin Bildiği Üzere Tekcard Çok Güzel İş Yapıyor Bu Tekcard Sayesinde Oyuncular Pc Başından Kalkmadan Sizin Metin2 Pvp Server inizden Kolaylıkla Alış Verişini Yapıyor...(item Gold vs .vs)

Buda Demek Oluyor Ki Metin2 Pvp Server Para Kazandırıyor ...

Metin2 Pvp Serverler de Oyuncuyu Tutmak (Gelen Oyuncu Gitmemesi)

İlk Başta Şunu Söyleyim Metin2 pvp Serveriniz Çok Ama Çok Kolaysa Ne Yaparsanız Yapın Serverinizde Oyuncu Fazla Bir Süre Durmaz O Lonca Olarak Geliyorlar Falan Bahane Bence . Çünki Gelir Elde Etmek İçin Açıyoruz Biz Bu Serveri Kolay Serverde Ne Satacaksınız ? EDİT İTEM İlk Akla Gelen Şey Bu ;

Edit Lafı pvpserverler inizde Yayıldığı Anda Oyuncu Düşülerinizi Görürsünüz Zaten ;
Edit Satmayıp Ne Satalım Gelir Elde Etmek İstiyoruz Diyenler ;

Herkezin Bildiği Gibi EmekServerler Oldukça Çoğalmaktadır ..Emek Serverler de Oyuncular Emek Verdiği İçin Oyuncular Gitmiyor.Yani Emek Serverler Derken Direk Aklınıza Bk Düşürmeli Serverler Gelmesin ...
Mesela: Muho Çelikli Bir Serveriniz Var Ve Dönüşümlerde Son Dönüşüm Beta .. Bu Son Dönüşüme ULaşamak İçin Oyuncular Çaba Harcasın Ben Msl Belki Bilirsiniz Polestarmetin2 Kurmuştum 1 Sene Önce Server Özelikleri Şu Şekildi İlk Günde +100 Yapmıştım Lafı Uzatmadan Özelliklere Geçeyim;

PolestarMetin2

55 Başla - 250 Bitiş

Muharabe > Tiriton >Ay Kılıcı > Baron > Çöl Kılıcı

Çelik > Mavi Çelik > Kraliyet > Titan Zırhı

Lafı Uzatmadan Metin2 Pvp Server Dönüşüm Fotosunu Atayım ;

XB1Z55.png

Dönüşümler Aynı Bu Şekildi Yeniden Aynı Şekil Server Açacağım Zaten ...

Hemen Dönüşümleri Görünce Wslik Pvp Serverler Aklınıza Gelmesin..

Emekserverler Gibi Bir Files Hazırlamıştım Map Özelliklerine Geçmeyim Kasılma Orta Derece Yani 1 Günde 250 Falan Olunmuyor...
Dönüşümler Serverde Çok Çok Önemli Dönüşümlerde İstenen İtemlerde Aynı Şekilde ...
Msl Benim Dönüşümlerde Fotodada Gördüğünüz Gibi Muho > Tiriton Dönüşürken Normal Trdeki Gibi İtemler İstemektedir..Çoğu Metin2 Pvp Serverler dede Bu Şekil Zaten. Yalnız 2. Dönüşümde Su Taşı Npcde 25 mden Satılıyordu Yani Emek Vererek İtem Elde Etmek Oyuncuyu Serverde Tutmanın Başlıca Sebebidir...

Kendi Serverimi Atlayayım Ve Metin2 Emek Serverler e Geçiş Yapayım Tr Tipi

Metin2 Emek Serverlerde Eğer Kurucu Sizseniz Para Kazanması Kolaydır.. Özellikle Editsiz İtem Satışı Yaparsınız Ve Oyuncu Kaybetmeksizin Yola Devam Edersiniz Onun İçin Metin2 Emek Serverler Çok Tutuyor

Şimdilik :

Ayrılmam Gerek Başka Bir Yazımızda Görüşmek Üzere Unutmayın Ki User Çekmek O kadarda Zor Deil Serveriniz Güzel Ve Kaliteli İse Her Türlü Oyuncu Çekersiniz Tabiki Herkez Bu Hataya Düşüyor Bakın Bilişimlerden Server Alırken Direk Metin2 Server Hazır Sunucu Almayın O Zaman Server Sizin Olmuyor ... Görüşmek Üzere

Emek Serverler User Kazandıran Sitemiz

Emek Serverler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi